I na Barbie občas přijde splín

(festivalový názov)
  • Argentína Barbie también puede estar triste (viac)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Animovaný / Pornografický
Argentína, 2001, 22 min

Argentinská nonkonformní režisérka Albertina Carri zde zobrazila intimní život slavné ikony dívčích pokojíčků stranou tradiční image asexuální puťky a vypatlaného věšáku na hadříky. Latinskoamerická imitace komerčního objektu firmy Mattel v tomto hardcore pornu s panenkami nejednou prokáže, že pod sukní přecjen něco má. (Festival otrlého diváka)

Vančura

Dosti vtipný bizar, který jen máloco trumfne. O to víc zamrzí, že když vyprchá prvotní úžas, dostaví se rychle nekonečná nuda. Odmyslíte-li si ten nápad s panenkami, zůstane jen dějově ubohá storka, proti jejímuž tezovitému schematismu se i nejblbější telenovely jeví jako hlubokomyslná filmařina. Odfláklé zpracování navíc podporuje dojem, že tohle se klidně dalo odbýt v pár minutách, u kterých by se člověk zasmál, a dost - skoro si i myslím, že tvůrci si u natáčení užili víc srandy, než ti, kdo to následně zhlédli v kinech. Vzato kolem a kolem, chce se spíše jen divit, že tohle někoho nenapadlo (?) natočit už dávno. Protože podle mě jsme tohle v dětství s panenkama dělali všichni - a kdo říká, že ne, ten to dělá dodnes :-) ()

Iwus.ka

Takhle si hrají s panenkama dospělí. Ken je násilné zvrhlé prase, co smočí, kde se dá. Barbie se tím trápí a má splín. Proto se na panáka vybodne a raději si s ostatníma panenkama navzájem olizují rodidla. Já přišla v dětství o tolik legrace. No, nápad je to celkem dobrý. Sice se děj táhne jak slina z pusy mentálně retardovaného, ale je to latinskoamerický počin, tudíž je vše v pořádku. ()

KKain odpad!

průměrné hodnocení PŘED festivalem otrlého diváka: 28%; průměrné hodnocení PO festivalu otrlého diváka: 54%; konzumace alkoholu podporuje špatné filmy :) ()