Mezi nájemníky betonového mládežnického hostelu panuje drsná atmosféra. Pro sedmnáctiletou Mille a jejího o něco staršího přítele Kennyho je to každodenní realita. Mille však plánuje odejít a nechat vše za sebou. Když město nabídne Kennymu byt, Mille využije této příležitosti a nastěhuje se k němu. Berou si však sebou i své staré problémy. Kenny se nevzdává způsobu života, jehož středobodem jsou přátelé, pivo a drogy, a není schopen si najít práci. Mille s kamarádkou Anjou zatím otročí v pekárně. Když se do hostelu nastěhuje vyznavač hip hopu Sami, který má cíl a chce to v životě někam dotáhnout, Mille se do něj zamiluje. Je tak vtažena do milostného trojúhelníka, který ji přinutí k sebereflexi a poznání sebe sama. Stojí před dilematem. Podaří se jí vymanit se z okolí a poměrů, ve kterých žije? (Zlín Film Festival)

hygienik

Typická lovestory, ktorá ma nudila. Zato uchopením témy mi veľmi pripomína môj obľúbený Karukoskiho film http://www.csfd.cz/film/233628-holka-ty-jsi-hvezda/. Pán režisér Gustaffson sa v tomto filme zastavil v analýze vzťahov na pol ceste. Neviem po dánsky, ale som presvedčený, že preklad názvu Bagland je ZÁZEMIE. V každom prípade to bol najlepší herecký výkon Stephanie Leon, aký som doteraz videl. ()