Tři americké ženy v domácnosti se rozhodnou, že si přivydělají něco bokem, tedy… bokem, prostitucí. Julie (Karen Valentine) má syna, který potřebuje speciální péči, manžel je cesťák a nevydělává dost. Nabídnou i dům na prodej, aby měli na péči peníze, ale doba je zlá, zájem není a nakonec majitelka realitky Karen dá Julii tip na Madame (Susan Flannery), která provozuje zaběhnutou síť dam ochotných dělat společnost pánům. Julii se do toho silně nechce, ale nakonec se s Madam sejde a začne pro ni dělat. Naproti tomu Michelle (Jamie lee Curtis) je kvalifikovaná sekretářka, která má prostě ráda změnu a dělá prostitutku i pro určité vzrušení z něčeho zakázaného. Její manžel chlastá, rozsekal jí auto a je docela rád, že manželka má nějaké peníze navíc. Třetí je Annie (Linda Purl), která dělá kurz na realitní makléřku právě u Karen. Je vdaná, má mladou dceru a s manželem tvrdě šetří na barák, takže nějaký ten dolárek se hodí.
Jenže mezitím se policie dostane celému byznysu s dámami na stopu, najde postupně i realitku a její úlohu, až jednoho dne spadne klec. Co udělají naše tři aktérky, připustí si vinu? Uvědomí si, jak na ně, jejich rodiny a děti bude pohlížet prudérní americké maloměstské okolí? Nebo to budou brát jako – no a co? A co manželé, tušili to? Pochopí, odsoudí, odpustí nebo opustí? (Peabody)

Hrajú