Talentovaná a krásna Isabella (Penélope Cruzová) preslávi reštauráciu svojho manžela Toninha Oliveiru (Murilo Benício) svojím mimoriadnym kuchárskym umením. Isabella však trpí extrémnou formou kinetózy – morskej nemoci – keď prudšie zmeny pozície tela jej spôsobujú nevoľnosť, mdloby a zvracanie. Svoje pohyby musí mať ustavične pod kontrolou dokonca aj pri sexe, čo Toninho nevie pochopiť, a tak je jej neverný. Isabella ho preto opustí a presťahuje sa do USA, do San Francisca, kde sa čoskoro preslávi sa ako moderátorka gurmánskej show. Až potom Toninho pochopí, že bola tou pravou ženou jeho života. Rozhodne sa ju získať späť a vyberie sa za ňou. Nie je však neskoro? (TV JOJ)

dwyane

Je to taková celkem líbivá novodobá pohádka, která neurazí, ale rozhodně ani nenadchne. Přitom by k tomu mohla mít velký důvod, v podobě trumfu vaření a všeho okolo něj. A všichni víme, jak to teď v posledních několika letech frčí. Nicméně to se ve filmu pořádně ani nerozjede, aby bylo postupně vytěsněno klasickými tématy láska, zamilovanost atd. Takže hážu do kupy k filmům s jmenovkou- leda jako pozadí k jiný činnosti. Aspoň ale, že Penélope to tam sluší, to jo...:-) ()

Odpadlik odpad!

Vlastně ani nevím proč ten film vůbec vznikl - mělo se asi jednat o milostný příběh přenesený z Brazílie do San Francisca, podbarvený latinskou hudbou a točící se kolem dobrého jídla. Místo toho ale vznikl tísíckrát obehraný milostný motiv (on ji chce-ona jeho ne), proložený neuvěřitelně dlouhými a nudnými pasážemi, za zvuků ještě nudnější hudby, která by uspala kdekoho. Motiv hlavní hrdinky nechápeme (proč tak dlouho dělá drahoty proboha?) a aby to nebylo málo, zamíchá se do toho nějaký nesmysl o nahněvané mořské královně. Vše by se mělo asi točit kolem "neuvěřitelně krásné" Penelope, ale myslím si bohužel že na to zrovna není ten správný tip (a mezi námi - Tome - Nicole byla hezčí; zasvěcení vědí). ()

Sidon odpad!

Bohužel jsem viděl toto "dílo" podruhé a původní jednu hvězdičku jsem tomu nemohl ponechat. Pokud nesnáším iracionální nesmysly, pak tento nesmysl se (dle mého názoru) zmršeným koncem, který se tváří jako happyend s poselstvím mě přivádějí k šílenství. Máte-li chtuť na slátaninu na úrovni brazilské telenovely, prosím. Máte-li rádi inteligentní postavy a propracované charaktery, vyhněte se téhle šablonovité zmršenině velkým obloukem. ()

Juto

Toto je zábavný film, ktoré sú. Po prvé, je to sexy a nevulgárne, čo dokazuje, že komédia bez vulgárnych výrazov je možná. Po druhé, je to ľahké pre oko (Penelope) a pre uši (latinské rytmy). Po tretie, je to rozprávka, čo sa týka obsahu aj formátu, a preto je úplne neuveriteľná. A ako všetky rozprávky, aj táto má morálnu morálku ... ktorú musia diváci objaviť. Najlepšie na filme je, že vás očarí starý svet, ktorý je tak roztomilý. 6/10 ()

• Všechny interiéry dějově se odehrávající ve Španělsku byly natočeny v ateliérech v Brazílii. (Terva)
  • Natáčení proběíhalo v brazilském městě Bahia a v americkém San Franciscu. (Terva)
  • Isabella (Penélope Cruz) a Monica (Harold Perrineau) spálí fotografii Toninho (Murilo Benicio), ta je však později opět na svém místě v rámečku na stole. (Terva)

Brad Pitt dá ukřižovat Ježíše

Brad Pitt dá ukřižovat Ježíše

09.01.2013

Tedy v případě, že přijme nabídku studia Warner Bros. na hlavní roli v epickém dramatu Pontius Pilate. Jak název napovídá, zahrál by si Piláta, známou biblickou figuru, která poslala Ježíše směrem ke… (viac)