Zatímco navenek Spojené státy urputně bojují proti světovému terorismu, tajně se scházejí s Mohamedem Jamarem, iniciátorem mnoha pumových útoků, který je světovým nepřítelem číslo jedna. Paradox? Ne. Jamar nesmí zemřít, protože jako mučedník by nadělal víc škody než živý. O přísně tajné schůzce ale ví někdo, kdo si rozhodně nemyslí, že by Jamar měl zůstat naživu. Lance Rockford (Dolph Lundgren), osobní strážce ředitelky Národní bezpečnostní agentury, bude asi mít víc práce než obvykle. Dokáže jen svými pěstmi zachránit katastrofě globálních rozměrů? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Her0.89 odpad!

Ale jestli se někdo, myslím kdokoliv, o tom dozví, celá důvěryhodnost Spojených států bude zničena a tím stabilita celého světa. bla bla bla bla bléééé.......Tohle byla hrůza. Když se po pul hodině nudy začalo střílet, myslel jsem si, že se bude konečně něco dít, ale mýlil jsem se. Aji ty přestřelky byly nudné a trapné. ()

Slartibarkfast

Mám takový dojem, že v režisérském křesle to Dolfíkovi příliš nejde. Měl by se vrátit k rolím s omezeným počtem dialogů a bez výraznější mimiky. Tohle je totiž propadák jak vyšitý. Celý film jsem čekal, kdy se tedy jako začne něco dít a při závěrečné sekvenci a následných titulcích jsem zjistil, že ta chvíle ve filmu obsažena není. Naprostá ztráta času. 15% ()

mzss1

Začátek filmu možná trošku nudí, ale pak se film rozjede. Není to nijak složitý film, ale furt se něco děje, film je lehce napínavej a akční. Konec možná trošku nepřevídatelný. Co se týče režie, nevidím žádný problém. Lundgrenovi se film povedl - scény byly dobře natočené, zejména pár výbuchů :) Takže u mě 80% = **** ()

SeBig

Aspon tou krví nešetřily, to je jediný plus týhle znuděný břečky. První pul hodinu se furt jenom kafrá a plánuje a nikoho to nezajímá, Dolph se tváří znudene a celkove nezajímavý postavy a záporáci. Pak když už se to teda "rozjede" tak je to stejne o ničem ta "akce", protože tam občas naběhnou teroristi aby zabili jednoho z hodných a Dolph je všechny sejme a vyvázne jenom s jednim bebíčkem na ruce a takhle se to opakuje po několika intervalech až do konce filmu, než zjistíme pár ooo velmi překvapujicích věcí, který nepřekvapěj protože už samotnej námět a příběh je znuděná fabrika. ()

jojinecko odpad!

Paráda!!! Jerry Springer, ktoý má snáď najpotupnejšiu show aká existuje hrá amerického prezidenta (aká krásna irónia), brilantný scenár s povinným morálnym posolstvom a chválou na USA na záver. Starnúceho Lungrena už chudáka asi nikto nechcel obsadiť, tak sa obsadil sám. Tak ako je Dolph zlý herec je ešte horší režisér a keď k tomu pripočítame príbeh hodný zaplakania, výsledok je jasný. Mám rád akčné béčka ale toto je asi najväčšia sračka čo som za posledný rok videl! ()

• Film měl původně režírovat Sidney J. Furie. Během prvních natáčecích dní však onemocněl. (Terva)