Diane Giacaloneová je asistentkou generálního prokurátora pro oblast východního New Yorku. Po nějakém čase se stal jedním z jejích šéfů Johnny Gotti a Diane při práci brzy narazila na jeho násilné činy. Když propukla válka gangů, zorganizovala Diane schůzku všech ozbrojených složek a přesvědčovala jejich velitele, aby spolupracovali při rozsáhlé akci, kterou připravila. FBI se ale zanedlouho z vyšetřování stáhla a snažila se celou akci zastavit. Diane se tím však nedá odradit. (dopita)

Lacike

Dalsi film, ktory sa zaobera pripadom Gotti, tentokrat z pohladu asistentky prokuratora, ktora ho chce dostat do basy. Sceny, ktore sa venuju Gottimu neprinasaju oproti ostatnym filmom o ňom nic nove. Samotneho Gottiho tentokrat nestvarnil ani prilis charizmaticky herec. No a linia, ktora sleduje sukromie a neustalu snahu Giacaloneovej dostat Gottiho do basy tiez nie je dvakrat zaujimava. Zaver postrada poriadne vyvrcholenie a pripadal mi dost neuplny. Proste ho narychlo odbavili par vysvetlujucimi titulkami. Takze tento tuctovy TV film odporucim snad len hardcore fanusikom Gottiho pribehu. 4/10. ()