Píše se rok 1963 a mladá matka Lidia musí spolu se svým milovaným čtrnáctiletým synem Samem opustit rodný stát, protože její despotický otec zde kandiduje na guvernéra a nezodpovědná dcera by mu kazila reputaci. Oba uprchlíci se usadí až v dalekém Wyomingu a zapustí zde kořeny. Sam je ale stejný jako jeho matka a začne si s nedospělou dívkou Maury. Jejich počínání vede až k nechtěnému těhotenství. A to se na maloměstě nenosí. Navíc se to dozví i Samův diktátorský dědeček. (oficiálny text distribútora)

Lynn

Sice tento film podává dané téma (když děti mají děti) spíše humorně než jako drsné drama, přesto si člověk uvědomí, že podobné případy nejsou dnes ojedinělé ani v západní civilizaci (nemluvě např. o Indii), ale rozhodně to není taková idylka. Nicméně film se mi líbil, a to hlavně díky J.J. Leigh, která byla jako nezodpovědná matka kouzelná. Přece jenom by pro větší uvěřitelnost nebylo od věci obsadit do rolí dětských rodičů o něco fyzicky vyzrálejší jedince. Za velký klad pak považuji zasazení děje do 60. let, kdy se asi o sexuální osvětě ve Wyomingu moc mluvit nedalo a díky čemuž bylo objevování vlastní sexuality mnohdy citlivě i úsměvně znázorněno. ()

meave

Bola som sklamaná. Upútavka bola nastrihaná ako komédia, vo filme ale veľa zábavy nebolo. Text distributora navyše o skutočnom filme nič nehovorí. "Despotický otecko" nebol vôbec náročný. Myslím, že chcieť za svoje peniaze aspoň trošku zodpovednosti nie je taký prečin. Kto z nás od rodičov nepočul povestné " Kým ťa živím...." ? Dcérenku by som bola zauškovala od začiatku až po koniec. Hlúpa baba, ktorá nie je schopná vychovať ani seba. Nemožná, egocentrická, nafukaná krava. A k tomu dve 14-ročné deti, ktorých jediná smola sú rodičia a prirodzená zvedavosť. Ku koncu filmumá síce občas trafená Lidia aj dobrý nápad, ale potom musí človek premýšľať, kde ho vlastne vzala...a potom na to príde...niekde predsa museli vykopať happyend. Naozaj nič moc. ()

Chrustyn

Další z řady neprávem opomíjených filmů. Opravdu velice povedený snímek o dospívání v 60. letech plný nadějných mladých herců. ()

Hellblazer

Výborná komédia v ktorej platí pravidlo aká matka taká Katka ( presnejšie taký Sam :) Dve 14 ročné deti skúmajú sex až napokon dievča otehotnie a z detí sú rodičia. Ja viem že je to vážna téma ale film ju podáva odľahčenou formou čo je dobre. ()

Folpa

Velice zajímavý film, s vtipnými hláškami. Vcelku jednoduchý příběh ale opravdu velice dobře natočený. Ten kluk a holka jsou fakt hustý :)) Zajímavá je také malá role Drew Barrymore. ()

Streeper

Příběh je zajímavý, potýká se s problémem dnešní generace, když 14-ti leté děti experimentují se sexem a pak náhle přijde dítě. I když by to měla být komedie, tak mi to moc zábavné nepřišlo. ()

cross

Nestává se až tak příliš často, že jenom náhodou pustím tv a film, který zrovna začíná na Nově mě dokáže uchvátit a nedovolí mi usnout až do pozdních nočních hodin. V případě Skipped Parts se to stalo, protože tato skvěle namíchaná porce černé lechtivě ožehavé komedie s až dramatický kritickým pohledem na jednu "obyčejnou" jižanskou rodinu zapadlou do malého městečka kdesi ve Wyomingu mě opravdu neskutečně bavila! Moc dobře obsazený film (i co se českého dabingu týče!) s poutavým a úsměvně zábavným netradičně romantickým scénářem a řádně peprnými dialogy se pro mě stal zapadlou tv perlou posledních týdnů.. ()

smolicek04

Vinikajúci film, na ktorýs a dá pozerať. Nie ako tie nové americké vraky ako Transformers a pod........Super film naznačujúci ako sa ľudia pozerajú na iných. Dokazuje ostatným že sa dá žiť aj pri tom keď sa na vás ľudia pozerajú ako keby ste niekoho zabily. Odsúdia vás skúr než niečo spôsobite. ()

Gedes

Chtěla jsem už jít spát, ale natrefila jsem na tenhle film, který je ukázkou žití takové "moderní americké rodiny." Na film jsem se dívala se zaujetím a s ironickém úsměvem na tváři. Skvěle jsem se bavila - uznávám bylo to ode mě asi dost sobecké a škodolibé (zvlášt při představě, že takové "věci"- být matkou ve 14 letech se občas stávají), ale líbila se mi krásná naivita amerických dětí, která jasně dokazuje, že američani nejsou tak otevření jak se tvrdí a stále tam existuje až přehnaný puritismus. A přitom naivní děti, se kterými se jednalo v mnoha případech jako s dospělými. Šokující pro mě opravdu bylo těhotenství 14ti leté dívky se stejně starým chlapcem. Ale pak už mě nic nepřekvapilo. Mnoho scén bylo hodně nadsazených (tak už to ve filmu bývá), ale dodávalo to filmu tu správnou štavu a střeštěnost. A scéna kdy blondýnka krotila svého indiána je opravud nezapomenutelná!!! ()

Kodrcik83

Ač nevyhledávám americké komedie,touto komedií jsem byl fakt nadšený!Jednou takhle v noci když se mi nechtělo spát,jsem zaregistroval,že v TV jde nějaká komedie...už jsem se chystal to klasicky vypnout,ale nějak jsem po pár minutách zjistil,že vnímám tyto "pubertální dialogy",a než jsem vstal a chtěl film vypnout,najednou jsem ležel v posteli a sledoval jej.A DOST DOBŘE SE BAVIL!!!!I I když je trochu přehnaný,zas tolik přehnaný není...puberta je období,kdy dopsívající většinu věcí hrotí do extrému a to se v tomto filmu také dělo.I tak to byla vcelku slušná podívaná-opět hodnotím film za 5,a myslím si,že kdejaké jiné komedie typu DENÍK PRINCEZNY,a jim podobné blbosti,které nemají NIKDY spatřit světlo světa,tato komedie trumfne všema 10 ti.Opravdu doporučuji-je to fakt docela zábava!!!!Dávám za 5!!!!Vzhledem k hrozné kvalitě tuny dalších jiných komedií...... ()

Aloika

Mischa Barton zahrala svoju rolu na svoj vek úctyhodne a J.J.Leigh tiež nebola zlá. Ale to je asi tak všetko, na čo sa dalo pozerať. Nebola to ani dráma ani komédia ani romantický film. Taký slabý vývar. ()