She Gods of Shark Reef

Campbell

Celkem kvalitní Corman, ale už má za sebou daleko lepší filmy, dva týpci ztroskotají a to na ostrov plných amazonek, takhle nějak bych to shrnul. Není to nic extra dobrého ústřední dvojice je fakt hrozná manekýnská hrůza a herečky taky nic moc. Ale Corman si dokázal uchovat tvář a brát vše z nadhledem. ()

Martin741

Dva modely v nie prilis uspesnom filme. Prakticky nikto ho tu nepozna, nie je tu ani komentar Karlosa80. Fakt len pre fajnsmekrov. Ale nuda, ti dvaja boli stale rovnaki, herecke vykony o hovne. Teda pardon, zase som sa pomylil a chcel som napisat ze o nicom : 40 % ()

pornogrind

Pro filmy od Cormana mám slabost a dost jim dokážu odpustit. Tady ale musím souhlasit, že jde o jeden z těch slabších Cormanových kousků kterej mě téměř ničím nezaujal a byť má jen 63minut je to těžká nuda. Film nabídne story dvou bratrů kteří prchají před zákonem na lodi. Ztroskotají a ocitnou se na ostrově obývaném domorodými ženami které uctívají žraločího boha Tangaroa. Jenže žraločí bůh Tangaroa se zlobí a tak mu jsou obětovány mladé panny. Do toho všeho na ostrov přinesou rozruch ještě tito dva muži. She Gods of Shark Reef je snímek o dvou bratrech, spoustě žen, perlách a žralocích s nezáživným dějem kterej má zatraceně málo akce. Rogere mám tě rád ale tohle se ti prostě nepovedlo nebo aspoň mě to nebavilo. Hodně slabý 2hvězdy. ()

liquido26

Předtím než natočil Corman svoje nejslavnější filmy, dělal takovéto podivnosti. Úvodní scéna měla celkem dobrou atmosféru, ale jinak ničím nezajímavá nuda. ()

Goldbeater

Velice fádní a neatraktivní rádoby dobrodružný snímek, v němž absentuje nejen to dobrodružství, ale hlavně nějaké sympatické postavy, aspoň druhořadé herectví i jakákoliv zajímavá promluva. Je to jedno z těch opravdu slabých a právem zapomenutých děl Rogera Cormana. ()