V téhle morbidní show se skrytou kamerou si přátelé a příbuzní pomocí propracovaného líčení a efektů střílejí z nic netušících obětí. (Netflix)

J*A*S*M

Nic netušící oběti vržené do těch nejhorších hororových klišé, která v reálném světě až překvapivě dobře fungují. Časté divácké nářky nad nelogickým chováním postav v hororových filmech se tak ukazují jako ne úplně opodstatněné. Ty scénky jsou velká sranda, no být jedním z nachytaných já, tak asi umřu. ()

Aluska88

Netuším, nakolik je tento pořad v prezentování a reakcích osob autentický a nakolik může být vše nahrané. Zhlédla jsem několik epizod a musím říci, že byly dost drsné:) V ten děsivý okamžik člověka nenapadne, že to není skutečné. Nejdříve přichází šok. A i když mi některé reakce přišly přehnané a příliš hysterické, nemám já vůbec co říkat. Kdybych se takhle "nahraná" ocitla já, vůbec nevím, jak bych reagovala. ()

markuc

Smysl techle radoby chytrych show mi unika. Me se to nelibi a pripada mi to nudne. Uz od zacatku tusim, jak to dopadne, takze fakt nesoucitim s postavami a dokonce jim to nekdy preji. ()

sskrblik

Náhodně jsem sledoval ještě na střední škole a musím uznat, že tenhle pořad měl hodně co do sebe. Obdivuju ty, kteří dokázali v klidu přečkat celý průběh Scare Tactics a moc jich popravdě nebylo. Pro diváka sranda, pro ostatní docela utrpení řekl bych. ()

TaanStari

Zábavné, většinou ale nedotažené do konce a nikdy do extému a s Tracym Morganem, který se tam hodí, asi jako já do fotbalové reprezentace. 2.5* ()

Eratashi

:-DDD "Jdete na konkurs k filmu?" "Ano", odpoví oběť. "Dobře, tak se tu posaďte a hrajte sestřičku v nemocnici." Doporučuji mrknout na díl Satan´s baby / Demons. Jde o skrytou kameru za účelem vyděsit oběť k smrti. Oh ne ne ne mrkněte raději na Bigfoot / Monsters :-DDD ()

Turtle

Tohle se těžko hodnotí. na jednu ustranu jsou ty fórky fakt dokonalý ale je pravda že ne každej by tohleto moh unýst. Je to sice dobrej ale hrozně idiotskej nápad ()