Never Date an Actress

všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
2001, 7 min

zputnik

K obsahové stránce: Naomi Watts v roli extrémně naivňoučké a hysterické herečky. Ufff - jestli někdo někdy někde nějak narazil na takovou "dívenku", tak ho upřímně lituji. K formální stránce: Jde vidět, že jde o amatérskou práci. Snaha udělat něco, co by bylo více koukatelné než domácí video, vychází jen tak na půl. Shrnuto a podtrženo: A taková to mohla být láska. ;o) ()

2Pac

...Ako mozu zabijat tie male zlatucke teliatka?!... ----->>>>>-------...co ma po blbych kravach, ja chcem svoje kozene cizmy!... ()

anais

Docela vtipná myšlenka se dost zrácí v amatérské neohrabanosti, která nečiší jen z kamery ala domácí video, ale i z výkonů obou herců.... jelikož se ale jedná o filmek docela krátký a z netu zadarmo stažitelný (legálně...) s Naomi Watts k tomu, nelze než doporučit... ()

Turiec

Naomi vyzerá, že sa svojou rolou celkom bavila a jej herecký výkon možno považovať za dobrý. Dej nič moc, ale ako 7-minútová recesia to nie je zlé. ()

ivishka

Dobrá k**vovina :-D... Je hezké že se někdo zajímá o práva zvířat a je pravda že lidé jsou hrozní, že teda taková zvěrstva dělají...ale tahle zvířátka pro tento účel chováme, krmíme je a staráme se o ně. Jde to tak už po staletí a nikoho kromě vegetariánů nenapadne to měnit. Možná, že nějáký vegetarián chápe, že někdo jí maso ale vadí mu zacházení s těmi zvířaty v chovu. To je ale věc těch lidí co to provozují a na ně se mají nahrnout a ne na celý svět za to, že jí krávy a jiná zvířata - je to přirozené pro člověka.Proti vegetariánům nic nemám sama nějáké znám a oni mají pádný důvod nejíst maso ale stojí je to taky sebezapření a to, že ty bílkoviny co jim díky tomuto odporu k masu scházejí musí doplnit jinde. Takže jíst nebo nejíst maso je něco co je věc názoru. K tomuhle kraťasu se moc vyjadřovat nebudu řekla bych to asi takhle: Naomi je skvělá herečka a brilantně zahrála histerku a u toho jsem se i dost zasmála. ()

Brennos

Možná kdyby zdvojnásobili rozpočet na 198 babek a dali si trochu víc záležet, stálo by to za to, protože i amatérský film se dá natočit mohem lépe. 2* za film + 1* velká, hysterická Naomi. ()

Anglie

Na sedmiminutové ploše podle mně nejde udělat lepší film na téma "falešné přátelství". Jasně, je to amatérské, ale je to vtipné a Naomi je opět velmi dobrá(a Scott Coffey v roli jejího přítele taky není špatný). Rozhodně doporučuji, nasmějete se dost a dost!!! ()