Charizmatický workoholik Dan (Dennis Quaid), 49-ročný marketingový riaditeľ istého vydavateľstva, sa nedokáže vyrovnať s tým, že ho po rokoch vo vrcholnej funkcii degradovali. Jeho nadriadeným sa navyše stal len 26-ročný ambiciózny expert na moderné vedenie Carter (Topher Grace), ktorý by pokojne mohol byť jeho synom! Ich počiatočná vzájomná antipatia sa síce časom zmení na neobvyklé priateľstvo, no zakrátko bude vystavené náročnej skúške: mladý šéf sa totiž zamiluje do krásnej Alex (Scarlett Johansson), ktorá je dcérou jeho staromódneho podriadeného! (TV Doma)

Lynn

Od Prciček je tohle skutečně výborný posun kupředu. "V dobré společnosti" je chytrá, vtipná, milá a zábavná tragikomedie. Příjemné herecké výkony Dennise Quaida a Tophera Grace jsou navíc doplněny okouzlující Scarlett Johansson. A neměla bych zapomenout na skvělou hudbu a scénář. Jednoduše jsem z kina odcházela s velmi příjemným pocitem, že těch 99 Kč stálo za to. ()

carly

myslím, že som ten film tak úplne nepochopila. o kom mal vlastne byť? ak o Carterovi, tak to bol dosť smutný príbeh, aj keď na konci bola nádej. ak o Danovi, tak to bola dosť nudná story. a tá love story, na ktorú som sa najviac tešila, bola úplne zbytočná, alebo minimálne postrádateľná. herci boli skvelí, ale ten príbeh ... taký nijaký ()

lesumir

Další z řady amerických, romantických (ne)komedii, kde romantika je odsunuta na vedlejší kolej a důvod, proč jsem se díval (Scarlett), vůbec nebyla vidět. Na druhou stranu je to dobře, protože mi tam vůbec neseděla. Denis Quaid je docela sympaťák a dobrý herec, Marg jsem konečně viděl i jinde, než v CSI a hlavní hrdina, Topher Grace, - takový druhý C. Affleck - byl neslaný a nemastný. Stejně jako tenhle film. Na víkendové odpoledne dostačující, ale dneska bohužel není víkend... ()

Phobia

Dennis Quaid ve svých 51 letech není žádné ořezávátko, což ovšem po profesním sešupu na nižší pozici musí dokazovat čerstvému nadřízenému, ambicióznímu 26-letému usoplenci. Pokud si chystáte bránice na pořádnou porci smíchu, tak zase vychladněte. "V dobré společnosti" vyvolá maximálně mírný úsměv, humor je konverzační a snad až příliš decentní. Film u mě způsobil lehce pozitivní náladu, je tak nějak příjemně civilní, ale upřímně pochybuju, že si na něj za měsíc vzpomenu - a tentokrát nebude na vině pouze senilita. 65% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +herci, hudba, závěr -málo romantiky, málo vtipných situací/// Tohle je velmi příjemný, takoví civilní film. Jak film, tak i jednání postav na mě působí velmi reálným dojem. Scénář vkusně divákovi nabízí možnost pohlédnout do situací jaké se naskytnou, když mladej kluk šéfuje o dvě generace staršímu chlápkovi, kterého právě sesadili z postu šéfa. Mnoho situací je velmi pěkných a hlavně vždy když spolu vedou rozhovor Topher Grace a Dennis Quaid a nebo Scarlett Johansson a již jednou zmíněný Topher Grace. Ostatní postavy sice tolik do příběhu nezasahují ale určitě si svoje místečko najdou. Za zmínku stojí David Paymer, Selma Blair, John Cho a Malcolm McDowell. Snímek má jinak pěknou hudbu a dosti originální závěr. Škoda, že to nemá další pokračování, docela by mě osudy postav zajímaly./// Celkem 75%/// ()

• Kniha, kterou čte Alex (Scarlett Johanson) v kavárně, je "Early Short Stories" od Antona Chekhova. (viperblade)
  • Když se Alex stěhuje na newyorskou kolej, tak společně s Danem (Dennis Quaid) míjejí plakát s listem marihuany. Celý text na plakátu zní: "Marihuana. Protože vaši přátelé nejsou tak vtipní." (viperblade)