Partia mladíkov sedí pri ohni, keď k nim prídu námorníci a povedia im, že tam nesmú zapaľovať oheň. Jeden z nich si všimne zvláštnu vec- spod kríka vytiahne ľudskú nohu! Ducky zistí, že je to už najmenej dva dni, čo bola oddelená od tela. Osoba, ktorej patrila mala asi 19-21 rokov. Tiež nájde odtlačok zubov. Abby nájde čiastočný odtlačok prstov a zhoduje sa s Tonym. Odpovedá však len v troch bodoch, preto Ducky spraví odtlačky zubov avšak tie sa 100% zhodujú. Tony sa dostane do vyšetrovacej väzby a teraz je len na tíme NCIS, aby zistili, kto to chcel na neho našiť. (TV Markíza)

SNCIS

Obsahuje spoilery: Vojenská jednotka objeví při zásahu v lese dvě odřezané lidské nohy. Vyšetřování přivede NCIS rychle k pachateli, ale problém je v tom, že oním pachatelem, dle důkazů, by měl být agent DiNozzo. - 99,9%. ()

• V epizóde si zahral cameo rolu agenta NCIS Davida Branta skutočný riaditeľ NCIS - David L. Brant, ktorý bol agentom NCIS od roku 1977 a funkciu riaditeľa NCIS zastával od roku 1997 do roku 2005. V epizóde prechádza okolo agenta Jethra Gibbsa (Mark Harmon), ktorý ho osloví: "Počul som, že odchádzaš." David L. Brant odišiel z postu riaditeľa NCIS do dôchodku mesiac po svojom účinkovaní v seriáli. (koba)