George "Machine Gun" Kelly (Charles Bronson) bol obávaný bankový lupič, ktorý neváhal svedkov pokropiť svojim Thompsonom. Po jednej nevydarenej bankovej lúpeži ale zostáva z jeho bandy len on a jeho priateľka Flo (Susan Cabot) a Kelly dostane nápad, ako oveľa jednoduchšie prísť k peniazom. Rozhodnú sa uniesť 9-ročnú dcéru milionára Andrewa Vita, za ktorú si vypýtajú $50.000. (Dale)

Mol

MACHINE GUN KELLY IT'S MY LITTLE BABY! Nebylo to zas tak špatný i když trošku béčko. Škoda, že George byl tak trošku strašpytel a tím pádem se konec nezměnil v masokombnátní jatka, i když nějaká ta mrtvolka se našla. Přišlo mi, že hudba jako z kabaretu do toho filmu moc nezapadala a chůva byla možná i víc sexy než proradná Flo. Btw parádní poster. ()

JimLogan

Komorní příběh gangstera natočený podle skutečných událostí. Bronson je v titulní úloze výborný. Scény, v nichž dostává záchvaty úzkosti, bezvadně zahrál a později i zúročil ve Velkém útěku. Ovšem na druhou stranu B-produkce pana Cormana se nezapře a několik scén tak filmu přímo ubírá na kvalitě. Ve výsledku lehce nadprůměrná gangsterka. ()

Gastovski

Očekával jsem, že to Charles Bronson bude se svým Tommy Gunem hojně kropit zleva doprava, ale opak byl bohužel pravdou. Dvě krátké dávky a šmytec. Navíc gangster, který se pořád bojí rakví a tetování z lebkou je vyloženě k smíchu. Hudba, která podkresluje "dramatické" scény (jak vystřižená z Toma a Jerryho), tomu taky na důstojnosti nepřidává.  Nezajímavá a vcelku zbytečná záležitost. Slabé 2*. ()

Martin741

Rozhodne to nie je nejaky extra super film, jaxa tu vacsina ludi tvari, ale zase slusne dost dobre pozeratelne becko. Zase nieco o bankopvych lupeziach, akurat ta prva bola dost odbita a nebavila ma, potom sa to uz zlepsilo. Dialogy slusne, ale stale len v ramci siveho, sediveho priemeru - fakt nechapem, co na tom videli 5hviezdickari. Nic extra tam zase nebolo. Hlavny tahun bol Charles Bronson, zvysok som nepoznal : 69 % ()

pepua

Tentokrát mne Corman docela mile překvapil. Gang, který vede chlap říkající si „Machine-Gun Kelly“ (Charles Bronson), vykrádá banky. S jídlem roste chuť, a tak se rozhodnou pro únos dítěte bohatého člověka. První polovina je docela zábavná gangsterka/krimi, kdy gang plánuje a vykrádá, druhá polovina je o únosu a tam se tempo výrazně zpomalí a nebyla to taková zábava. Postupně se ukáže, že hlavní hrdina se k smrti bojí smrti, což mi k vůdci gangu tak nějak nesedělo, ale nakonec se vše k mé spokojenosti vysvětlilo. ()

• Hodiny na policejní stanici kvůli střihu skočí o pět minut dopředu. (Mol)
  • Ve scéně s únosem dítěte je vidět nad hlavou děvčátka mikrofón. (Mol)