Linda a Michael se jako děti stali svědky smrti dívčina otce při automobilových závodech. O dvacet let později se setkávají znovu, jako členové konkurenčních týmů budujících nejrychlejší raketový vůz na světě. Smělý cíl pokořit rychlost zvuku se však i tentokrát chystá vybrat si svou oběť. (oficiálny text distribútora)

Trainspotter odpad!

Mach 2? Se pokadili v kině, ne? Nejrychlejší auto je Thrust SSC na letmé míly s rychlostí 1227.986 km/h a s těma vehiklama z téhle slátaniny by sotva předjeli rozhycovanej trabant, natož dvojnásobek rychlosti zvuku. Jinak děj o ničem, že jsem u toho byl napůl v limbu a stejně jsem byl pořád v obraze a kvůli těm zadním projekcím mi bylo trapně za tvůrce. No hrůza, zase jeden zbytečnej film, co si nezaslouží nic víc než "odpad!". AR: 1,85:1 - Spherical ()

benny159

Neviem na čo sa tu všetci sťažujete. Ano, uzávam, žiaden zázrak to nie je, je vidieť, že nemal ani veľký rozpočet, ale každopádne ako oddychovna na jeden večer to nepadlo zle. Odpad si to rozhodne nezaslúži. A keď vidím, koľko odpadu tu dostal, tak dávam 3, aj keď som chcel dať len 2 hviezdy. Poznám oveľa horšie a totálne trápne filmy. ()

prome odpad!

Trapný, nudný a absolutně nezáživný film. Nova by ho neměla dávat v sobotu dopoledne, ale pokud se ho rozhodnou vůbec dávat, tak by měli nekdy v týdnu večer. ()

Jara.Cimrman.jr

Rychlost zvuku jsem nepokořil v autě, na kole ani na kolečkových bruslích a tak se necítím být tím nejpovolanějším odborníkem na kvalitu zobrazené rychlosti. Přesto si troufnu tvrdit, že se v této benzínem smrdící pohádce promíchávají osvědčená klišé s očekávanými zvraty natolik pohodově, že při přepnutí mozku do úsporného režimu se to dá v klidu dokoukat. ()

otík

Pod tímto anglickým názvem se ukrývá automobilové drama s českým překladem MACH 2. Je to celkem zajímavý snímek ze světa superrychlých motorů. Film se netáhne, má dobrý střih i tempo a jde rychle za svým cílem, a to je závěrečný souboj dvou nejlepších řidičů a dvou nejlepších aut o to, kdo překona rychlost mach 2 (nějaká šílená rychlost snad kolem 1600 km/hod - a mozná i mil/hod., to už si nepamatuji). Člověk se u toho ale zas tak nenudí, neboť děj pádí rychlostí mach 1, až jsou tu naráz titulky. Určitě spokojenost s tímto videoprojektem. ()