The Lobo Paramilitary Christmas Special

všetky plagáty
Akčný / Krátkometrážny / Komédia
USA, 2002, 13 min

LOBO má další zakázku - oddělat Santa Clause. Najmul si ho Velikonoční zajíček, protože Vánoce nenávidí - chce, aby lidi měli radši Velikonoce. LOBO se tedy vydává na Severní pól, aby dal Santovi na prdel. Pomsta za to, že nikdy nedostal to, co si přál. (cyberhawk)

DaViD´82

"Zhyň nezbedný truldo!" Zfilmování jednoho vánočního speciálu aneb Lobo vystihnutý versus Santa... Škoda, že ač je to drsné i vtipné, tak přeci jen ujetosti komiksové předlohy to nedosahuje. Jako hříčka na jedno podívání rozhodně stojí za vidění, obvzláště jste-li fandy této agresivní a psychicky nevyrovnané macho hromádky svalstva. ()

Shit

Lobo je kruťák a nic na tom nezmění ani to, že je tohle jen práce nadšenců, stejně je to skvělý, během 13 minut padne pár hustejch hlášek, seznámíme se s vostrým Santou, od kterýho se dozvíme, proč Lobo nedostal jako dítě dárky co si přál a s pěkným sviňákem vanočním králíčkem a jako bonus si Lobo podá celou továrnu Santa Clause. Skvělý, teď by to ještě chtělo celovečerní film ()

Slasher

Vždycky jsem si myslel, že filmový Lobo by byl předem sračka. Ale po shlédnutí tohoto možná naštěstí krátkého snímku jsem byl mile překvapen. Jen to chce více gore efektů a tu pořádnou řezničinu na nože Santa vs. Velkej Šéf, která je vrcholem komiksu. Chvála patří hlavnímu představiteli, kterého bych si dokázal představit možná i v té celovečerní podobě. ()

Zalost

Konečně jsem měl možnost shlédnout tenhle filmík podle vánočního speciálu comicsu Lobo. A dokazuje, že hraný film s Lobem jde natočit tak, aby byl zábavný, i když ujeté zábavnosti předlohy pochopitelně dosáhnout nemůže. Ale i tak je hezké sledovat Velkýho Šéfa, jak se z pověření velikonočního zajíčka vydává odstranit Santa Clause. ()

swe

Odkud já tě znám? --- Děláš si srandu? Já jsem velikonoční králík! Nejdrsnější krutor vesmíru LOBO alias Velkej šéf alias Poslední Czamian si to jde vyřídit se Santou Klauzem...Amatéřina je na tomto kraťasu hodně vidět, jenže to přebíjí parádní stylizace jak Lobáka, tak Velikonočního zajíčka:), kýbl hlášek a narážka na Blairwich v podání vánočního skřítka. Je to na hraně, ale že jsem fanda, tak dávám 4*. ()