Eddie Fleming Rodney (Craig Monahan) nedavno přišel o práci i rodinu. Jednoho rána chytne ve svém bytě dva muže. Ti prohlašují, že jsou policisté a odvezou Eddiho k výslechu, protože prý odcizil automobil. Během výslechu začíná Eddie tušit, že nejde jen o nějaký vůz, a také si uvědomuje, že muži možná ani nejsou policisté. (Terva)

PEZ

Slušné divadelné krimi. Celý film sa de facto odohráva v dvoch miestnostiach. Ťahá to samozrejme hlavne Hugo Weawing, ale aj Tony Martin. Akurát, že je predsalen cítiť tých 20 rokov od natočenia. Jednak dnes už takýto film nie je moc prekvapivý a zároveň aj formálne je až príliš simplistický. Nie zlé, ale ani nič, čo by ma posadilo na zadok. [#13/2018] ()

Jacques-ds

Naprostá lahůdka, kterou zná jen málo lidí. Na takřka divadelním prostoru se rozjíždí výslech Hugo Weavinga. Policisté ani divák neví, kde je pravda. Atmosféra je tak hutná, že by se dala krájet. Dialogy místy připomínají to nejlepší od Tarantina. A závěr je naprosto luxusní. Několik herců, pár místností, noir nádech a výborný výkon pozdezřelého. Doporučuji každému, kdo má rád filmy postavené na rozhovorech. ()

P1tr

Komorní Australská krimi, která na malém prostoru rozehrává velké divadlo, které hraje hádací hru s divákem, který je celou dobu v nejistotě, kdo je špatný a kdo zlý a komu má vlastně držet palce. Průběh je velice zajímavý a napínavý a odkrývání pravd a nepravd je strhující a o to víc pak zamrzí, když dojde na celkem očekávané a již poněkud ohrané zakončení, které předchozí dění lehce shazuje, což je škoda, neboť pokud by Interview ustálo konec lépe, šlo by o výtečný snímek. Takhle jde o výtečně dvě třetiny, což lze stále brát jako slušný úspěch. ()

Sevin14

Zajímavý úvod, po první hodině jsem byl ale spíš naštvaný (z chování hlavní postavy), konečná půlhodinka ale byla opět vcelku napínavá. SPOILER: Film ukazuje, jak může být nevinný člověk snadno obviněn, zároveň já může někdo vinný stejně lehce odejít beztrestně na svobodu, a to je co dělá tento film zajímavý. Pane Fleming, asi jste je přechcal, vy lišáku. ()

• Film získal v roce 1998 cenu AFI pro nejlepší film a nejlepší původní scénář. Stejnou cenu pak získal také Hugo Weawing za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. (Terva)
  • Film má i alternetivní konec, který je uveden jako bonus na DVD. (Terva)