Prefíkaná banda - Season 3 (2006) (séria)

Price for Fame (S03E01)

(epizóda)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, 2006, 59 min

laepus

Krásně promyšlený díl, opět s výborným plánem B. Na plné hodnocení tentokrát jdu i proto, protože nesnáším rap, hiphop a všechnu tu "negerskou" muziku a feeling a tak dál... A tady se celému tomu světu bílých kožichů, zlatých řetězů, hloupých textů, popsaných tepláků, obrovských tenisek, o pětčíselvetších triček a mávajících rukou mohu krásně vysmát :) ()

topi80

Toto je nejspíše první díl Podfukářů, který jsem kdy viděl. A dodnes možná nejoblíbenější. Tentokrát nebyl nejlepší postavou někdo z naší partičky, ale matka, jejíž názor na raperský talent jejího syna byl neobyčejně střízlivý a realistický a ani tisíc producentů na nablýskaném předávání cen by ji nedokázalo přesvědčit. A to si dali naši podfukáři obzvláště záležet, vše připravili tak dokonale, že by ve svou genialitu musel uvěřit úplně každý. Spousta vtipných hlášek vycházejících z klasických raperských póz, jeden známý vtip natočený v praxi. A úplně na začátku Albertovo šibalské zbystření, když hledal na začátku náhradního hejla (a ten mu doslova vešel sám do náruče). Jednoznačně plný počet. ()