Parta zlodějů po neúspěsném lupu v bance dostává další zakázku, tentokráte drahých obrazů v místní galerii. Jenže vše se zkomplikuje, tím, že jejích šéf je vlákal do pasti a okolnosti je přivedou k tomu, že se musí přestrojit na noc za policisty (které před tím uvěznily) Aby nevzniklo podezření tak vyjíždí k případům, mezitím kradou obrazy a dostavají kamaradá ze zajetí a k tomu navrch vyřeší velko bankovní loupež. (BUD-SFIS)

blackrain

To byla ale pěkná partička smolařů. Měli to vymakané celkem slušně, ale nějak se jim to vždycky pořádně zvrtlo. Já jsem věděla, že to nebude jen tak a taky nebylo. Příjemná francouzská komedie, u které bych ještě uvítala, kdy by byla bláznivá a přitažená za vlasy, potom by mi k absolutní spokojenosti vůbec nic nescházelo. Alespoň, že ta zlodějská partička byla tvořena samými sympaťáky. ()

dopita

Veleprůměrná francouzská komedie, která žádnou díru do světa neudělala. Poprávu. Zápletka je vpravdě chatrná, ale o to víc je praštěná. Je velká škoda, že tvůrci nebyli trochu odvážnější, mohla to bejt prdel. A taky by to každopádně chtělo výrazně schopnějšího režiséra, kterej by příběh dokázal odvyprávět bez hluchých míst. Na to že má film jen 85 minut, je to chvílema těžká nuda a závěr je skoro až zmatečnej. ()

BUD-SFIS

Když se sejde banda neschopných, ve většině případu i přitroublých chlapů a ještě k tomu zlodějů, kteří mají smůlu vznikne z toho tato komedie, která není ochuzena o klasický francouzský humor. Který není v tomto filmu nijak vychytaný. Mnoho zápletek, mno zvratů, žádný dobrý ftip nebo scéna. Jen samé šíllené situace, ze které je vyvozena další šílená situace atd.. Moc dobří byli policajt a zloděj jak spolu mají noční šichtu a spolu kouří jony. ()

gudaulin

Tenhle kousek je typickým příkladem filmu, kde si scénárista myslí, že stačí napsat scénář se spoustou zvratů a ztřeštěných situací a úspěch se dostaví tak nějak samozřejmě. Jenže je znát, že něco je špatně a celé to chtělo dopilovat. Podstata úspěchu totiž tkví v detailech a ty nejsou ošetřené vůbec. I přes spoustu bláznivých eskapád totiž divák najde důvodů ke smíchu jen pomálu. A to už vůbec nemluvím o celkovém pocitu z filmu, který jen z velké vzdálenosti kouká na úspěšnou klasiku kriminálních komedií ze země galského kohouta. I přes solidní obsazení a zjevnou snahu je to neslané, nemastné a i když bych mohl dát 3*, tentokrát se vzhledem k promarněnému potenciálu přikláním spíš k nižšímu hodnocení. Celkový dojem: 45 %. ()

Santek

Ano je to spíš situační tragi-komedie, která staví svůj humor a svou zábavnost na neštěstí a smůle druhých lidí. Viděl jsem to už vícekrát a pokaždé jsem se u toho docela dobře bavil. Neříkám že je úplně skvělá, ale poslední době jedna z lepších komedií co jsem měl možnost viděl. Tahle parta zlodějíčků vás dokáže pobavit! ()

• Film se natáčel v Tretsu ve Francii. (rafix)