Aluska88

Jo, jo, Miami Sands:) Do dneška si pamatuju úvodní znělku a ten hlavní, milostný trojúhelník. Krásná a sympatická Laura, její manžílek, či přítel, hajzl Steven a pak ještě ten klaďas, to už nevím, jak se jmenoval:) Bavilo mně se na to dívat a tehdy mi bylo Laury hrozně líto. ()

Kaja

Telenovelu po americku, kde jsou stejné problémy a strasti hlavních hrdinů. Normálně tel. nemusím, ale tohle mě chytlo ()

Narcis

Zajimavy serial se stravitelnou delkou 110 epizod ... Sledoval sem vzdy po navratu ze skoly - zakladni skoly, kde sem chodil v roce 2000, takze zde uvedeny rok je chybny ... A uz tenkrat se mi libila Jennifer Bini Taylor ... ()

geron

Tohle je fakt pravá nefalšovaná telenovela ze šťastným koncem jak má byt. Laura a Michael nakonec zústali spolu. Steven si snad vstoupil do svědomí a změnil se, no a Sandra, která je posedlá penězi tak to je jenom na osude jak to s ní dopadne. Osud se postaral i o Paula, který svoji přízeň dával jenom Stevenovi. Ale když se dozvěděl že Steven neni jeho syn a jediný jeho syn je Michael, ktereho on chtěl vždycky zapudit tak Paul už své černé svědomí neunesl. ()