Přemýšleli jste někdy, co se může stát,když si s někým omylem vyměníte mobil? A co když ten někdo byl profesionální zabiják? A právě tohle se stalo Abeovi (Andrew Lee Potts). Takže má problém. Velký problém. Má něco, co mu nepatří a zabiják to chce zpátky. A nejde jenom o telefon. Abe má totiž informaci, kdo má být další oběť nájemného vraha. Jednou výměnou telefonů se roztáčí kolotoč událostí, kdy Lynch (Gary Oldman) jde po krku Abeovi a Lynchovi pak další zabiják... (oficiálny text distribútora)

Krissty

Nudááááá..... Příběh dost trapný a většina herců vypadala, že se našli někde na ulici jen aby si to tam "odehráli" (jestli se tomu, co předváděl ten Potts, dá vůbec říkat hraní).. A tentokrát se snad poprvé musím vyjádřit i ke scénáři, protože co těm hercům scénárista někdy nacpal do pusy, to byla katastrofa!!! Nepřirozené... A dabing? Rozhodně se na to koukněte radši v originále, protože to byla hrůza. Ale abych jen nekritizovala, tak Gary Oldman (se svou úžasnou hudební vložkou!) a Billy Zane byli perfektní a ke konci i Roden. Vlastně ten konec se celý tak nějak dal a posledních 10 minut jsem se dokonce často smála (jak byl ten Gary roztomilý!!!).. I když samotná pointa byla taky katastrofální.. Nevím, nevím :) ()

tom88

Neviem čo má znamenať ten český názov, ale čo sa týka filmu tak je to poriadne sklamanie. Zo začiatku to nevyzeralo najhoršie, no po chvíli už sa to rútilo a topilo a keď prišiel na scénu Roden....no konec. Myslel som, že keď je tam Oldman a Roden, bude to celkom slušné, ale tento film nezachránili. Dej je slabý a nudný a vtipi sú skôr trápne ako vtipné, lebo podobných už bolo vo filmoch použitých až až. Film je poloutopený v peknej sračke. 40%. ()

Bilky

Tak RODEN toto dielo určite nezaxránil! Neviem aký žáner to xcel byť, ale aj ako zmes to bolo úplne zbabrané. Len silou vôle som to dopozeral, lebo nad tým qváziinvenčným scénarom som zíval od nudy. Nexápem že OLDMAN sa ftakomto čomsi vôbec ukázal. Asi najhorší casting po roku 2000. ZANE a CARLYLE sú síce smiešny,ale bohužiaľ- toto nebola paródia! Možno to xcelo byť čosi na spôsob ZBAL PRAXY A VYPADNI alebo som tento film naozaj nepoxopil ale ľutoval som týx 60,-sk za dívídí. BTW:Mal ma varovať už ten stupídny názov čes.distribútora! Tá 1* je za masky, že RODENovi tie vlasy celý film držali na hlave :) ()

Jenda

Jsem schopen obětovat tomuto filmu dvě hvězdy a svůj čas jen kvůli Gary Oldmanovi a Karlu Rodenovi. Na komedii má totiř příliš málo vtipu a na akční film málo akce. A co se týče thrilleru, měl by být člověk alespoň trochu napjatý. Všechny nápady byly už jednou či vícekrát lépe využity ve starších francouzských komediích. ()

merigieren

je tady několik typů lidí, nájemný vrah kterému by nikdo neuvěřil že se zamiloval, takový rozbitý robot. Pak následují zhulení kluci, výběrčí dluhů, který je šíleně upovídaný a nakonec dva týpci co hledají vraha aby ho zabili, přitom sedí jen u holiče. Jeden z nich je drsný evropský zabiják s culíky a druhý trapně vtipný chytrolín. Ani jedna z postav není normální, tím si film získává zvláštní atmosféru, ta ale nějak nefunguje. Asi to bude tím že si človék nemá koho oblíbit. ()

• Natáčení probíhalo ve Velké Británii. (Terva)