Druhá svetová vojna sa iba začala a americký špión David March (Robert Goulet), posledný žijúci agent spojeneckého špionážneho zoskupenia známeho ako Modré svetlo, sa infiltruje do najvyšších stupňov nemeckej inteligencie. Prejavuje sa ako silný nacistický sympatizant a stáva sa dvojitým špiónom. Gestapo mu v osobe kapitána Elma (Werner Peters) pripravuje pasce, do ktorých by sa mal zapliesť. Marchovi sa podarí ich odhaliť a preberie zodpovednú úlohu zničiť nemeckú tajnú základňu rakiet v Grossmünchene. Základňa je ale 70 metrov pod zemou a je prísne zabezpečená. Splní March aj túto veľmi dôležitú úlohu? (Volodimir2)

Volodimir2

Druhá svetová vojna sa iba začala a americký špión David March (Robert Goulet), posledný žijúci agent spojeneckého špionážneho zoskupenia, známeho ako Modré svetlo, sa infiltruje do najvyšších kruhov nemeckej inteligencie. Prejavuje sa ako silný nacistický sympatizant a stáva sa dvojitým špiónom. Gestapo v podaní kapitána Elma (Werner Peters) mu pripravuje pasce do ktorých by sa mal zapliesť. Marchovi sa podarilo ich odhaliť a preberá zodpovednú úlohu zničiť nemeckú tajnú základňu rakiet v Grossmünchene. Táto základňa je ale 70 metrov pod zemou a ma prísne bezpečnostné zabezpečenia. Využije pomoc francúzskej agentky Susanny s ktorej pomocou presvedčia vedkyňu Gretchen o márnosti nacistického zbrojenia. Pokiaľ prví dvaja ušli po zničení továrne naša vedkyňa v nej zomiera. ()