Jack Killoran je bezcitný a úplatný advokát, který je schopen zařídit bohatým chicagským klientům cokoli na světě. Svou práci si nevybral, ale zdědil po otci. Stejně jako on je prostředníkem mezi politiky, policií, firmami a organizovaným zločinem. Ti všichni se ve městě nějak musí dohodnout. Odměnou mu je tučný zisk, za nímž stojí vydírání a zkorumpovaní úředníci. Pak na jedné luxusní party Jack spadne z koně a těžce si poraní míchu. Každý jiný by na jeho místě byl už mrtvý nebo ochrnutý. Jack je však dítětem štěstěny. Časem se jako zázrakem uzdraví, ale stále častěji přemýšlí o smyslu svého života. Jednoho dne se rozhodne, že s prací zprostředkovatele končí. Vystoupit z nebezpečně rozehrané hry se ale ovšem nevyplácí... (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Když spojíte válku Hjůvingů z Dallasu, Tak jde čas, film Skafandr a motýl a pár dalších Kmotrovských kousků, dostanete tuhle nudu opředenou scénami ze života, které jsem ve filmu viděl i když ne úplně, ale vždycky jsem si na nějaký jiný film vzpomněl. Co si z toho nakonec odnýst. Vlastně nic, v televizi nic nedávali, a tohle byl poslední film, který v ten den dávali, myslím, že na něj brzo zapomenu a pak se budu divit, že jsem nějaký takový komentář na takovýto film vůbec psal. Jen mě zaráží, že takovéhle sprsklotiny tvůrci vůbec točí. ()