Otázky malých capartů, kteří se snaží pochopit vše kolem sebe, leckdy neberou konce. Stejné je to i v naší Zvídavé rodince. Otec malého Viktora je naštěstí vědec, a když chlapec touží po stále nových a nových informacích o světě, ve kterém vyrůstá, snaží se mu vše vysvětlit na názorných příkladech. Cesta za poznáním se tak pro Viktora stává vzrušujícím dobrodružstvím, a také zábavou. (oficiálny text distribútora)

Marek1991

Krátka šialená a nevkusná zábavka. U mňa sa to pominulo účinku, nepáčilo sa mi to po všetkých stránkach, ešteže to nebolo dlhšie. ()

Tsukikage

Moc pěkný seriál, samozřejmě ve svém věku bych ho ohodnotil nanejvíš třemi hvězdičkami, ale pamatuji si, že, když jsem byl malý, nahrával jsem si to a pouštěl, rodiče mi zakazovali se dívat na televizi pořád a tohle byla má výmluva, že je to naučný a velice mě to vzdělává, proto bych asi dal score ****. Viz sentimentalismus. ()

D3VIL

80% - Poučný seriálek propletený všelijakými zajímavostmi z různých oborů. Myslím, že velmi efektivně vyvolává v dětech touhu poznávat a dozvídat se co nejvíce, a tak by to mělo u prcků v předškolním a raném školním věku být. ()