Brad (Will Friedle) sa trápi, pretože sa mu nepodarilo získať dievča jeho snov, miestnu krásku menom Brooke. Keď už sa na jednom večierku zdá, že dôjde k zblíženiu, Brad má problém. Podstúpi nočnú "tortúru" pri zháňaní tak obyčajnej veci, ako je kondóm. Jeho najlepšia kamarátka Leah (Jennifer Love Hewittová) si všíma mladíkove besnenie a zároveň si uvedomuje, že jej Brad nie je vôbec ľahostajný. Má však iba 24 hodín na to, aby si získala jeho srdce. (TV Markíza)

aLPaC

Scénář jak od desetiletého dítěte. Tradiční schéma: on šílí z školní krásky a dávačky, svojí BFF bere jen jako BFF. Jeho BFF ho děsně miluje, ale nedokáže nic říct. On však nakonec procitne, dobro zvítězí a se svou BFF skončí jako největší láska všech dob. Vím, že spoileruju, ale nemyslím, že by to mohlo někomu vadit, protože konec prokoukne každý už po dvou třech minutách. Tu jednu hvězdu však nedávám za výše zmíněné, jelikož kdyby to bylo svižně, vtipně a možná trochu sebeparodicky natočené, dám daleko víc. Ale to, že zdejší vtipy nejsou vtipné, že školní kráska je daleko ošklivější než hochova BFF (kde asi soudruzi z castingu udělali chybu?), a že hlavní hrdina mě neskutečně prudil, to už je hodně velký důvod k nízkému hodnocení. To je dle mého ještě moc přívětivé a vyjadřuje maximálně tak iq toho Brada. Jednu hvězdu dávám za neskutečně rajcovní JLH. ()

Gemini

Úlet. A ještě k tomu s naprosto zcestnou zápletkou a trapným humorem. Mohl by snad nějaký soudný jedinec šílet kvůli roztleskávačce-dávačce, která ani není nijak extra hezká a navrch je blbá jak dlabaný necky??? Možná. Je přece jen řeč o amerických teenagerech, že ano:) Ale šílel by někdo kvůli takový frajli, kdyby jeho nejlepší kamarádka byla Jennifer Love Hewittová? To už scénárista a lidi z castingu fakt přehnali... Ale proto, že některým scénkám se vtip upřít nedá a proto, že tu hrála božská Jenn, dávám **. All You Need Is Love:) ()

Prubner

Začátek a konec ujdou, ale všechno mezi tím je nuda. Scenárista nechá hrdinu v honbě za kondomem setkat se s řadou ujetých lidí, ale všechno je to z prstu vycucané a hlavně to nemá žádný smysl. Hrdina by se klidně mohl setkat s ufony nebo s mutanty a nic by to na výsledku nezměnilo. Autoři se radši měli věnovat vývoji vztahu hlavní dvojice, to by bylo zajímavější. ()

T2

Klasická pásová teen-komédia akých je už dnes ako šafranu, príbeh je už riadne prevarený ale aj tak nájdu sa tu nejaké tie scénky čo pobavia, trošku je škoda že sympatická Jennifer Love Hewitt nedostala viac priestoru určite by o niečo spríjemnila pozeranie tejto mierne podpriemernej komédie. /40%/ ()

P@\/EL

Hodně povedená teenagerovská komedie, která mě dobře pobavila, což je možná proto, že zápletka byla tak prostá a na nic velkého si film nehrál. Patálie se sháněním kondomu zde přináši stále nové a nové situace, které kupodivu baví až do konce. Hodně tomuto faktu také přispívá kupa pořádně ulítlých postav, jejichž humorné výstupy se celým dějem pěkně prolínají. Ani mi nevadilo, že jsem věděl, jak film skončí. ()

• Jennifer Love Hewitt naspievala dve pesníčky, ktoré boli použité vo filme. (Mihail123)