Tulák Eddie Lomax je bývalý voják, sužovaný těžkou depresí ze svého života a vojenské minulosti. Chce spáchat sebevraždu, ale ještě předtím, chce navštívit svého indiánského kamaráda Johnnyho, žijícího v odlehlém pouštním městečku Inferno, a darovat mu svou motorku. Cestou přes poušť je napaden bandou rváčů z Hoganova gangu, kteří ho zmlátí, postřelí, ukradnou mu motorku a nechají ho ležet polomrtvého v poušti, aby tu zemřel. Jenže Eddie má mnohem houževnatější kořínek, než by čekali. Zatímco rváči z Hoganova gangu, Ramsey, Matt, Jessie a Petey se vrátí ke každodenní rutině, kterou je terorizování odlehlého městečka a drogový obchod s motorkářským gangem zvaným Heathens. Johnny najde zraněného Eddieho, odveze ho k sobě domů a začne ho léčit. A když se Eddie zotaví, jeho přání zemřít se změní v odhodlání získat zpět svou motorku a to i kdyby měl zlikvidovat, všechny, kteří se mu v městečku postaví do cesty. Kromě svých pěstí a bojových zkušeností, však dovedně využívá i napětí, které v městečku vládne a s pomocí místního všeuměla Jubala Earlyho proti sobě obratně štve Hoganovu bandu a motorkáře. Pomsta v něm probudila nový život a on si vedle snahy osvobodit demoralizované městečko od teroru najde čas i na to, aby se zamiloval do sympatické servírky Rhondy Reynoldsové. (oficiálny text distribútora)

GOREGASM

Jestli se bude někdo v budoucnosti pokoušet o definici slova "nepřirozený", nebude se muset trápit sáhodlouhým textem, ale bude mu stačit tam připojit fotku našeho milovaného Žánklády. Jeho naprosto nepřirozené herectví pokračuje i v Infernu (a snad jen Bůh ví, proč se to tak jmenuje). Nesmyslný děj je samozřejmostí, ale tady je vše ještě upgradováno do nadpřirozena díky opravdu těžce iracionálnímu chování každičké postavy, na kterou vaše oko narazí (obě při sledování raději nepoužívejte :-). Takováhle extrémní dávka imbecility naštěstí někdy dokáže být i tak trochu zábavná a v Infernu se budete smát do ksichtu jeho tvůrcům i hercům každých pět minut a na závěr vás bude jen mrzet, že v posteli se Žánkládou neskončila šťabajzna, Jaime Pressly. Ale pozor, po alfasamčím sexu se dvěmi náhodnými blondýnkami se Žánkláda zamiluje a to tak opravdicky, že ho to hecne k závěrečné otočce a létajícímu doublekicku. 30% ()

Attta

3 obrovské hvězdy za největší slátaninu světa, kde může divák slyšet indiánskou hudbu a v zápětí průlet stíhaček a podobné nesmysly, které mě tak hodně pobavily, že nemůžu dát míň. Po filmařské stránce je film na odpad, ale dohromady tato slátanina vytvořila komedii, která předčí všechny ostatní! BOMBA! PS: Trejo mě tady s těma kojotama totálně dostal a to jak si NEzlomil vaz při tom 10 metrovém pádu na smyčce to byla totální třešínka na dortu! ()

Lacike odpad!

Tento film som nepochopil. Co to malo byt? Divna komedia? Filozofický film? Akcniak? Vsetko dokopy, ale nic poriadne. A hlavne, co ma na tom malo bavit? Pre mna je to jedna z najväcsich sraciek aku Van Damme natocil. Na celom filme som nenasiel nic, co by ma aspon trochu bavilo a bez pretacania by som film nedopozeral do konca. A aj tak to bola absolutna strata casu. Filmu davam zaporne hodnotenie -10/10. ()

Mr.Floyd

Čo sa týka filmovej kvality tak je to prinajlepšom za jedna, ale mne ten film pripadal ako absolútne bizarná komédia. Možno to bude tým, že sa Van Damme netvári ako majster sveta a terminátor v jednej osobe, ale pôsobí nadmieru uvoľnene a celý film berie ako jednu veľkú prču. Vďaka tomu sa to dá aj pozerať a aj sa miestami dobre nasmejete. ()

dezert

Avildsen je jen posera, kterej neumí točit filmy. Rocky nenatočil on. To natočil Stallone. Je to vidět, zvlášť, když se podíváte na Rockyho 5 nebo třeba na Inferno. Tak posraný záběry, střihy, všechno, je to na prd. Posral to všechno a všem je to celý totálně posraný. Van Damme hraje super, a příběh je parádní, a kdyby ten Posera Avildsen neměl tak parádní lokace, jako má, tak ten film stojí totálně za prd. Takhle je celkem super. Mít tam jinýho režiséra, mohla to být mega bomba. ()

• Původně nesl snímek název Desert Heat. (Eldrick)