Příběh, který Vás zavede až na hranu. Silní hrdinové se svými slabostmi Vás přesvědčí, že vše není tak, jak se na první pohled zdá. Tam, kde končí skutečnost a začíná fantazie. Obyčejně neobyčejné. Mohlo by to potkat i Vás... (oficiálny text distribútora)

dr.horrible

Tento film sa oplatí vidieť iba kvôli poviedke "Happy Birthday" (Helen Mirren). Sydney Tamiia Poitier je krásna a úloha jej sadne, má to peknú béčkovú atmosféru a príjemne aa nato pozerá. Ďalšie dve poviedky sú na tom o poznanie horšie a dohromady to nedrží ani najmenej. Happy Birthday- 70%, Reaching Normal - 40%, The Other Side - 40%. ()

fandadofilmu

Je až neskutečné, kolik filmů se jmenuje Na hraně (aspoň v češtině) - takže bylo obtížné najít ten pravý, abych mu dal pět hvězd. Za co? Hlavně za originalitu. A taky pěkně provokuje. Hláška: "Chcete být šťastní? Přijďte k nám a nechte si snížit IQ o padesát (slovy 50)!" je zábavná, ale zároveň neskutečně hrozivá - protože mám dojem, že takové "šťastné" lidi potkávám denně. Co dodat? Výborný scénář, režie i herecké obsazení. ()