Poté,co policista zjistí,že za tajemné bestiální útoky na zvláště těžké zločince je zodpovědný jeho učitel a rádce,musí se rozhodnout mezi vlastním svědomím a loajalitou k šéfovi. (oficiálny text distribútora)

klima777

A proč by zrovna Cold and Dark měl být odpad? Dusivá, sychravá a temná atmosféra, braní spravedlnosti do vlastních (velmi podivných) rukou, pár úvah o životě a smrti. Bizarní, ale nikoliv zasluhující odsudek. 2,5* Stejný případ jako Černá vdova, pokud by režíroval někdo s kultovní pověstí, bodování by (nezávisle na výsledné kvalitě filmu) bylo mnohem vyšší. ()

lennyd

Po městě se začínají objevovat zohavené mrtvoly, které mají - kromě brutálního způsobu smrti - jedno společné. Všechno to jsou zločinci, kterým jejich vina nebyla z procesních či jiných důvodů prokázána. I proto padá podezření ze spáchání brutálních vražd na dvojici policistů, a hlavně začne mít jeden z nich podezření na svého parťáka... Ač má film jen standardní čas, já se u něj extrémně nudil, a nakonec jsem ho shlédl po kousíčkách v rozmezí asi tří dnů, přičemž jsem si skoro celou dobu nadával, na jakou to slátaninu zase čumím. A myslel jsem si že právě díky tomuto rozložení jsem se ve filmu ztratil, ale když si tak pročítám komentáře okolo, tak to asi nebyla až tolik úplně moje vina. Chytat jsem se začal bohužel až pár minut před koncem, který se mi oproti celému zbytku filmu docela líbil. Kromě něj si zaslouží malililinkatou pochvalu Luke Goss za hlavní roli, ale to je tak vše o čem se dá v souvislosti s tímto filmem mluvit kladně... ()

SOLOM.

Jedná se o směsici krimi hororu, který stvořil mě blíže neznámý režisér Andrew Goth. Toto je jeho druhé dílo a opět to není nic světoborného. Začátek mi dost připomínal německé detektivky z již obehraným tématem o dvou detektivech z nich jeden je hodný a druhý zlý. Filmaři nám do toho namíchali i trochu tajemna s cizím parazitem a vyrváním srdcí z těl obětí. Už v mnoha filmech jsme viděli podobné téma i zmiňované prvky takže je zjevné, že nic nového pod sluncem nám nenabídli. Tento film si určitě víc jak 30% nezaslouží, protože jako horor za moc nestojí. Kdyby ovšem byl vedený pod krimi dal bych možná i víc. Pokud se na něho budete chtít podívat tak doporučuji přes den. Pokud by vás to totiž napadlo večer tak můžete usnout stejně jako já, když jsem to viděl poprvé. ()

genetique

Film som si požičal za účelom sa trošku pobáť, no dočkal som sa nudy na n-tú. Odkedy sa pri hororoch zaspáva? Atmosféra ponurá až príliš, človek sa v deji navyše absolútne nevyzná! Je tu náznak nejakej psychologickej roviny, ktorá je otrasne spracovaná. Čudujem sa, že som to vôbec dopozeral! 20%. ()

cariada

Takový zvláštní horor ,kdy policista vraždí protože musí vzít spravedlnost do svých rukou jenže něco s ním není v pořádku je jiný proměnuje se v bestiji co potřebuje krev. Jeho kolega se tomu snaží přijít na věc a po zjištění stojí na rozcestí co dělat pomáhat mu a nebo ho zastavit ? Jelikož oběti jsou ty nejhorší grázlové a uchyláci. Moc povedený to není. ()