My tři braši od muziky

Po světě chodí dva muzikanti Alois s Emilem a ten třetí brach je prasátko Terézie, které není jen tak obyčejný kamarád. Jednou se k nim přidají tajemné housličky, jindy se zastaví ve Vídni, kde má císařpán narozeniny, jednou zachrání nevěstě ženicha a také potkávají slona s Indem. Ti tři muzikanští kamarádi se dostali až k moři a nakonec se jako správní tuláci vracejí domů ke svým.

Animovaný seriál podle scénáře Pavla Cmírala a Garika Seka natočila režisérka Nataša Boháčková. Výtvarníkem byl známý ilustrátor Stanislav Duda a komentář k pohádkám vypráví Július Satinský. My tři braši od muziky byly vyrobeny na objednávku ČT ve studiu ANIMA ploškovou technikou. Hudba je dílem Petra Skoumala a kamera Oldřicha Bělského a Milana Halouska.

Názvy jednotlivých epizod:  1. Jak si Alois s Emilem nechali ušít nové kalhoty
16. Jak zachránili Eiffelovu věž
17. Jak naladili Big Ben
18. Jak potkali Charlieho
19. Jak si poradili s klaksonem
20. Jak hráli s ozvěnou (oficiálny text distribútora)

roswelll

Příjemný rodinný animovaný seriál pro děti i dospělé. Určitě je dobré připomenout, že velkou část příběhů namluvil pan Petr Nárožný. ()

MJMilan

Dubbing skvělý, ale ten zbytek, to stojí za prd. Ty postavičky nejsou ani hezké a ten děj je pro děti myslím taky nicneříkající. ()