KarelR

První ze čtyř párování Jamese Stewarta a Margaret Sullavan. Ještě z dob, kdy byla za hlavní hvězdu ona a tak bylo její jméno v titulcích první a větší. Next Time We Love je docela normální drama o mladém páru, jehož manželství se začne rozpadat poté, co Stewart přijde o práci novináře a Sullavan začne úspěšnou kariéru herečky, přičemž jeho štve, že nezvládá uživit rodinu. Kolem toho se ještě motá Stewartův zámožný kámoš v podání zatím neznámého Raye Millanda a poté, co je ústřední pár rozdělen po mnoho let (Stewart pracuje v cizině), začne se lámat chleba, zda je jejich láska natolik silná, aby je udržela pohromadě. V podstatě celkem klasický případ filmu, na který by se nikdo z mých kamarádů nevydržel dívat déle než pět minut :) ()

Wiliem

Hodně obyčejné sentimentální drama, kde bohužel J. Stewart hraje jen třetí housle a vše se točí kolem M.Sullavan, která mi tedy zrovna moc sympatická nebyla. Příběh nijak zvlášť zajímavý, a i když film není tak dlouhý přesto se místy docela nepříjemně vleče. 45%. ()

kaylin

Margaret Sullavan a James Stewart si zde sedli, a tak finále filmu dovede některé diváky i vzít za srdce. Neříkám, že je to skvělé romantické drama, ale je to dobré, není to zbytečně odlehčované, aby to bylo moc naivní, ale není to ani zbytečně emotivní, abyste měli pocit, že se vás film snaží vydírat. Celkově docela sladěné. ()