Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiálny text distribútora)

spacylemon

Mildred Virválová, Ethel Svatoušková, Amélie Krákavá, Constance Metlová, Imogen Zdatná, slečna Rozverná, slečna Brnkavá a tak dále a tak dále... ó, jak já si ujížděl už jenom na těch jménech! :-)) jednoznačně jedna z mých nejoblíbenějších guilty pleasures... ale i když se oprostím od všech kouzel nechtěného, ani zcela "objektivně" to rozhodně nepatří opad!u (vtipné, že na IMDb má The Worst Witch 6,9/10... že by tam snad nebylo dobrým zvykem hodnotit seriály po shlédnutých 5 minutách?:-O) update: tak po 6 letech nám Mildred už vyšplhala do "modrých" a u konkurence na 7,1/10 - "červená čísla" - jupí!:) ()

Tichošlápek

Navzdory zdejšímu hodnocení musím napsat, že se mi to celkově líbilo. Měl jsem zrovna chuť na neanimovaný seriál, který by se odehrával ve škole a naskytlo se mi tohle. Byl to nenároční seriál na pohodu a kdyby to mělo více epizod, tak bych se rád na ně podíval. Musím ovšem vytknout hrubé chyby v seriálu, které byly do očí bijící. Za to by si zasloužili pár facek. Nutilo mě to ke snížení hodnocení na 2*, ale nakonec tu třetí tomu nechám, když přivřu obě oči. ()

cheonsacz

Kdo seriál nesledoval poprvé na dnes již neexistujícím Supermaxu, ale například až o mnoho let později na ČT1, tak nepochopí to kouzlo jaké seriál tehdy mělo. V té době se v Česku nevysílal žádný podobný seriál s tématikou čarodějnic jako studentek (co si pamatuji seriál "Charmed" (česky Čarodějky) se vysílal až o nějakou dobu později). Také srovnávat seriál s Harrym Potterem je úplná pitomost vzhledem k tomu, že první kniha podle níž je tento seriál inspirován vyšla v roce 1974 a první díl Harryho Pottera až v roce 1997, tedy o 23 let později (a to Harryho Pottera miluji, ale laskavě si ujasněte co zde bylo první než budete házet komentáře křičející "plagiátorství" na všechny strany nebo vypouštět kecy typu "variace na Harryho Pottera") a tato knižní série patří v Anglii k bestsellerům dětské fantasy což dokazují 4 milióny prodaných výtisků. Samozřejmě dnes musí seriál působit komicky a efekty taky stojí za prd ve srovnání s tím co seriály dovedou dneska, ale na tehdejší dobu to bylo dobré. Připadá mi smutné, že lidi dneska na csfd házejí "odpad" na všechno jen, protože to není na ně dost "moderní" nebo dost "vyspělé" či dost "originální a obvykle jen hodnotí po jednom či pár dílech nebo podle toho jak hodnotí ostatní. Tento seriál si rozhodně pouhých 33% nezaslouží. ()

Magggie

Jako malá sem tenhle seriál děsně žrala...doufám, že mě však omlouvá moje dětská naivita, protože dneska se mi ten seriál až tak super nezdá. Je trochu nuda, jak hlavní hrdinka každý díl spadne do průšvihu, avšak nakonec se (naprosto nečekaně) vše v dobré obrátí. Nehledě na to, že vám Mildred i její věrné kamarádky s svým klaďáctvím začnou brzo nézt na nervy. ()

sidcom odpad!

Dívat se na tenhle seriál je jako dobrovolně podstoupit lobotomii, po pěti minutách máte chuť křičet "vraťte mi mozek!". Seriál posouvá hranice trapnosti do nevídanýh dálav, k tomu stále se opakující scénář, nesympatická hlavní hrdinka a nezbytné "morální poučení" na konci epizody. Po tomhle seriálu si začnete vážit Harryho Pottera! PS: oceňuji trefné zařazení i do žanru horor :) ()

• Fenella (Julia Malewski) a Griselda (Poppy Gaye) ze čtvrtého ročníku   v epizodě Nezvaná říkají, že jsou v posledním ročníku. Ročníků je ovšem pět. (Tichošlápek)
  • Akademie slečny Krákavé je hrad Castell Coch (Cardiffu, Wales). (ČSFD)
  • Doslovný překlad originálního názvu seriálu „The Worst Witch“ je „Nejhorší čarodějnice“. (ČSFD)