Bomba kšeft

• Česko Bomba kšeft (viac)

Chytiť "Veľkú rybu" je možné raz za život - alebo tiež nikdy. Život a kariéra troch svojráznych obchodných agentov, ktorí v hoteli čakajú na nádejného kupca mazacích olejov, závisí len od toho, či sa im podarí bombový kšeft. Ale ich "Veľký Kahuna" zatiaľ neprichádza... (oficiálny text distribútora)

RomanHyde

Nerozumím příliš zdejšímu průměrnému až podprůměrnému hodnocení. Pro mne byl "Bomba kšeft" příjemným překvapením.. a proč? Protože jsem čekal, dle přebalu, komedii a ve finále se z toho vyklubal vcelku vážný a hluboký film, aneb co se stane, když nakouknete pod slupku ostřílených byznysmenů a objevíte lidství a moudrost.. Tento snímek velmi dobře poukazuje na povrchnost dnešní doby, kdy je spousta lidí přinucena skrze tlak společnosti, bič hypotéky a neustále vyžadovaný hospodářský růst, vykonávat práci při které do velké části popírají sami sebe a při které musí potlačit vlastní cit pro morálku, a využívat neupřímnost a faleš. Samotný závěr snímku, s použitím slavné skladby Buze Luhrmana - To wear sunscream, ve kterém je kladen důraz na vlastní podstatu bytí, otevřenost a upřímnost, v podobě krásných "rad" jak by se měl člověk v životě chovat, je krásnou třešinkou. Co více si přát, než-li zpočátku odlehčený formát snímku, který se postupně přerodí v solidní lidské drama v podání tří výborných herců, kterým stačí k rozehrání této hry pouze jedna místnost hotelového apartmá. ()

DEXTER099

Konverzační film v jedné místnosti na téma života,boha,příležitosti atd.Spíše takové divadelní zpracování,ale mě to sedlo a opět zde byl perfektní můj oblíbenec Kevin Spacey.Co se týče Dannyho DeVita a upíra Petera Facinelliho tak ty svojí roli zahráli též dobře,ale pokud nemáte rádi tyto herce tak vás film zřejmě nebude mít čím zaujmout.Za mě celkově 60% a tři hvězdy. ()

Lacike

Ten typ filmu, ktory sa prakticky cely cas odohrava v jednej miestnosti v ktorej sa traja ludia rozpravaju o filozofickych otazkach. Tema, ktora sa prebera je celkom zaujimava vratane finalnej pointy, ale jednotlive dialogy ma az tak nebavili. Do velkej miery film zachranuju herci z ktorych najviac dominuje Kevin Spacey. Kvôli nemu film stoji aspon za jedno zhliadnutie. 5/10. Ale ked uz dostanete chut na nejaky film o manikoch rozpravajucich sa v jednej miestnosti, tak by som vam skôr odporucil The Sunset Limited. ()

JARDAHONDA

Čekání na největší byznys svého života si krátí vyprávěním o sobě a filozofováním o životě. Sarkasmus a černý humor je to co spojuje hlavní hrdiny. Čas běží, prázdné sklenice alkoholu přibývají a zákazník stále nepřichází.... Konverzační komedie Bomba kšeft se až na pár momentů odehrává v jednom pokojovém apartmá a role ziskuchtivých obchodníků si zahráli Danny De Vito, Peter Facinelli a Kevin Spacey, který film i produkoval. Zábavný podařený snímek s brilantním obsazením hodnotím 85 % ()

• Kevin Spacey ve filmu nejen hrál, ale také jej produkoval. (JARDAHONDA)