Upovídanou servírku Marisu Tomei jednoho dne zachrání před násilníky její plachý kolega s nemocným srdcem, Christian Slater. Mezi oběma lidmi, kteří nemají štěstí v lásce, se zrodí křehké citové pouto... (oficiálny text distribútora)

emma53

Takový křehoučký film o dvou citlivých duších, kde jsem měla pocit, že musím okolo nich potichu našlapovat, abych ten nádherný vztah Caroline a Adama něčím nenarušila. Christian s Marisou si tuhle dvojici zahráli s citem, který byl sice daný scénářem, ale z obou ty emoce jasně vyzařovaly. A nechci pominout ani moc hezký hudební podkres, který k té sentimentální atmosféře výrazně napomohl. ()

Ant

Moc pěkný slaďák, ve kterém se jen pomalu rozehrává příběh, který graduje na samém konci. Se hrou na dívakovy city se musí počítat, ale režisér moc netlačí na pilu, takže je to v pořádku. Herci v čele s tichým Slaterem a Tomei jako protřelé servírky tvoří moc pěknou dvojici a jejich projevy jsou velmi přirozené. Ke konci film ztrácí zavedené tempo a sází až moc na dojemné scény, ale na to abych dala jen 3*, mě to vzalo až moc za srdce. ()

Martin741

Neznamy reziser Tony Bill natocil svoje najlepsi film. Fil o dvoch ubolenych dusiach , kde sa zrodila velka lska - Slater a Marisa Tomei an druhej. Hodne sa keca, ale to nevadi, film ma kludnu pohodovu atmosferu, az na ten koniec. Tu sa rozhodne nejedna o happyend, preto dam aj vysoke hodnotenie   : 80 % ()

Lacike

Ona má nonstop smolu na chlapov a on je plachý chlapík, ktorý toho veľa nenahovorí. Raz ju zachráni pred nejakými násilníkmi a postupne sa začnú dávať dokopy. Ale nejaká veľká romantika to nie je. Vlastne je to dosť veľká nuda. On stále mlčí a ona si viac pohovorí so svojou kamarátkou ako s ním, takže ani tragický záver jak vystrihnutý z kórejskej melodrámy vo mne žiadne emocie nevydoloval. 4/10 ()

veru_needy

Nádherné romantické drama o dvou lidech, jejichž láska nemůže mít dlouhé trvání a končí tragicky. Christian Slater v době, kdy se mi líbil asi nejvíc je v tomto snímku naprosto okouzlující. Jeho ztvárnění tichého a introvertního Adama s velkým, ale bohužel také hodně nemocným srdcem, má skutečné charisma, schopnost zapůsobit a nadchnout. To samé platí i pro jeho protějšek. Dokonalé obsazení hlavních rolí a ještě dokonalejší příběh. - "I am going to fall in love with you. You don't have to love me back. I am going to give you my heart." ()

• Rosie Perez obsadila u newyorských filmových kritiků v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli druhé místo. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Mineapolis. (Terva)
  • Marisa Tomei a Christian Slater si odnesli cenu MTV Movie za nejlepší filmový polibek. (Terva)