Jednoho večera Collinsovi najdou svou služebnou mrtvou. Proto potřebují novou chůvu na nadcházející velkou párty. Rozumná Helen potká malou Susan Collinsovou na diskontním trhu, a ta jí nabídne práci. (JasonCZ)

darkrobyk

Chůva Collinsových, co se nedávno přistěhovali, padá ze schodů, ale nehoda to není. Syn Mark (Ch. Slater) je puberťácký parchant, co nemá kamarády, protože o ně ani nestojí. Je totiž škodič, kterému dělá potěšení ubližovat a týrat, přičemž se nezastaví před jakýmkoliv násilím. Jeho malá sestra Susan by mohla vyprávět! A tak když se na sobotní večer najde Helen, můžou Collinsovi bez obav vyrazit na párty, protože o děti je postaráno. Mark to ale vidí úplně jinak. Zřejmě nepříliš známý horor s nehodným synkem je veskrze průměrný, ale má několik napínavých scén. Slater je dokonalý hajzl na zabití. Jako největší minus vidím to, že dost velká část filmu se topí ve tmě. Většinou mi to nevadí, ale zde je prostor pro divákovu fantazii až příliš velký. Podle dostupných informací film zatím nevyšel na DVD ani Blu-ray, což je škoda, páč předpokládám, že s vyčištěným obrazem by bylo vidět téměř vše, co divák k porozumění potřebuje. ()