Brianův adoptovaný bratr je zabit, když zjistí, že obchod, ve kterém pracuje, posílá zbraně do Vietnamu místo léků. Policie případ uzavře jako sebevraždu, ale Brian sám moc dobře ví, jak to bylo a tak se se svým skateboardem vydává vyřešit celý případ na vlastní pěst. (Ruuzha)

YumiOkami

brianův adoptovaný bratr se zaplete do nelegálního obchodu se zbraněmi. je zabit, ale jeho vraždu obchodníci zamaskují jako sebevraždu. brian se s tím nemůže smířit a tak se snaží případ vyřešit sám. sblíží se s bratrovo přítelkyní a pozná jejího otce, jenž s obchodem pomáhá. zjistí i o jeho dalším spolupracovníkovi, kterého chce předat policii - to ale nebude jednoduché… — podívala jsem se na to kvůli christianovi slaterovi a zůstala kvůli skateboardingu..😁 akce byla úžasná, hlavně ta honička na konci. || ❝𝐈 𝐠𝐮𝐞𝐬𝐬 𝐰𝐞 𝐚𝐥𝐥 𝐝𝐨 𝐮𝐧𝐞𝐱𝐩𝐞𝐜𝐭𝐞𝐝 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬, 𝐝𝐨𝐧'𝐭 𝐰𝐞?❞ || - “𝙷𝚘𝚠 𝚍𝚒𝚍 𝚢𝚘𝚞 𝚐𝚎𝚝 𝚝𝚘 𝚋𝚎 𝚜𝚘 𝚌𝚢𝚗𝚒𝚌𝚊𝚕?” - “𝙿𝚛𝚊𝚌𝚝𝚒𝚌𝚎.” 🇻🇳🛹 ()

Martin741

Hodne neznamy, o to vsak lepsi film. Akoze ide o skateboard, no potom sa veci zacnu hodne komplikovat. Napokon ani to vysetrovanie vrazdy nie je jednoduche, vsetko sa komplikuje. Slater mi tu moc nesedi, napokon nevie velmi hrat, ale to vysetrovanie, exteriery a  skateboard, to bolo brutalne namakane : 89 % ()

Lacike

Na to, že to ma byť film o skateboardingu, tak sa tak skateboarduje len pár minút. Z toho Slater predvedie absolútny prd, keďže je očividne nonstop dublovaný. Namiesto toho hlavný hrdina pátra po vrahoch svojho adoptívneho brata a do toho hrá pohodová osemdesiatková hudba. Vo svojej dobe to možno mohlo byť menším kultom, ale dnes už tento film nemá čo ponúknuť. 5/10 ()

• Christian Slater vůbec neuměl skejtovat a musel se to naučit od nuly. Každý den chodil s Tony Hawkem, který ho učil jezdit. Christian prohlásil, že bylo brutální se to vůbec naučit. (Hawaj)
  • Ve filmu si zahrálo mnoho známých skateboardistů, jako jsou například Mike McGill, Mark Rogowski, Lance Rock nebo Mike Vallely. (Terva)