Stena tajomstiev

(TV film)
  • Slovensko Smrť za stenou (viac)

Zdá se, že mladí novomanželé Paige a Mark Emersonovi mají vše, co si kdy přáli, včetně přepychového bytu v jedné z nejluxusnějších městských čtvrtí. Jednoho dne Page zaslechne za zdí pokoje zvláštní hlasy. Mark se ji snaží přesvědčit, že se jí jen něco zdá, ale Page trvá na svém. Je přesvědčena, že ji někdo sleduje a začne panikařit. Pak objeví v jedné ze zdí záhadné dráty a odhalí realitu, která je děsivější než cokoli nadpřirozeného. (oficiálny text distribútora)

Slimak

Ze začátku to působilo dosti tajemně a vskutku mrazivě....z divných zvuků a hlasů měl člověk krajně znepokojivý pocit....ještě ty klepy po baráku..."Neslyšíte v noci ty divné zvuky?Necítíte snad jak vás pozorují?" Brrr...no ale potom prásk....tajuplné řeči už začaly býti navýsost trapnými a vomejlalo se v nich furt jedno....kdyby si to udrželo svůj počáteční potenciál mohlo to vyjít na sakra dobrý thriller...jenže udělat z toho pitomou kovbojku kde se všichni postřílej pak ještě jednou ožijou a zase ze poštřílej je na prd. ()

Bobik9

Takový klasický kanadský thriller počin. Lidé, kteří viděli thrillerovou tvorbu této země mi rozumí. On ten nápad není vlastně vůbec špatný a mohl by z něj vzniknout napínavý snímek, ovšem bavíme se tady o TV produkci bez prostředků. Kamenem úrazu je především naprosto nezajímavý a nezapamatovatelný Dean McDermott a tragická a stejně nezajímavá, jako její protějšek, Nicole Eggert. Kdo jako jediný z herců stál za zmínku byl charismatický Stephen McHattie. Takže k hereckému humusu dostanete ještě hudbu půjčenou ze softporna a 60 minut ničeho, abyste nakonec viděli solidních 30 krimi minut. O naprosto nesmyslných střizích se ani nezmiňuji. ()

Bartoloměj odpad!

přiznávám, viděl jsem jen deset minut, někde uprostřed filmu ( a navíc jsem byl celkem ovíněn ) nicméně věty jako: " Podívej, policie tvrdí, že to byla nehoda při zalévání květin, ale ona žádné květiny neměla!! " nebo " Policie řekla, že uhořel po nehodě od zapálené cigerety... ale on vůbec nekouřil ani jeho přítelkyně......." mě srazily do kolen. budu si to muset někde sehnat a vyčlenit si na to jedno ( dvě, tři... ) klidné odpoledne, abych pochopil všechny ty složitosti tohodle temného a mysteriózního skvostu... ()

Guzo

Mně se tenhle film docela líbil. Nebo minimálně ta část, kdy jsem čekal, že konec bude ve stejném stylu jako zbytek (do té doby vydařeného) filmu a ne že se to zvrhne v krimi.. ()