Gogs

všetky plagáty
Veľká Británia, (1993–1997), 1 h 5 min (Minutáž: 5 min)

Gogs je animovaný plastelínový seriál o rodinke šiestich pravekých ľudí. Tí zažívajú rôzne všedné starosti, nie nepodobné tým našim, ako je napríklad snaha utíšiť malé bábo, zohnať potravu, alebo jednoducho iba prežiť v nehostinnom pravekom svete. (pivo)

Malarkey

Nápad stvořit z plastelíny prehistorickou rodinku, přidat jí trošičku krkolomný a hlavně přisprostlý výraz už jsem měl tu čest vidět na jedné z pražských televizí, které dokázaly svým signálem pohltit i nás. Jenže ony televize již neexistují a já jsem na seriál dočista zapomněl, což byla neskutečná chyba. Na Gogs se totiž nesmí zapomínat. On je to totiž opravdu hodně zábavný seriál, čítající několik desítek epizod po deseti minutách, přičemž každá má dobrý nápad a každá dokáže hodně dobře pobavit. Čtyři hvězdičky jsou ale akorát. Za nápad, za zpracování, za celkový výsledek, který se jen tak v takovéto branži rozhodně nevidí. (8/10) ()

Ded@M@tes

Plastelínový seriál o rodině pravěkých lidí. Není příliš vhodný pro děti i když je seriál bez dialogů. Velký dojem z animovaného Gogs nemám, na druhou stranu srandovních chvil bylo poměrně dost. / Viděné epizody *13.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 6/10 ) ()

Paldini

Možná se budu mýlit, ale snad první plastelínová animace byla použita v "českých" filmech o Lucii, ale dle mého názoru byla v pozdějších létech mnohonásobně překonána. A taková vlajková loď tohoto překonání je právě tento plastelínový prehistorický seriál s prazvláštním sice pro někoho podpásovým, ale o to vděčnějším humorem, který mi do tohoto stylu přesně sedí. ()

curunir

Myslím si, že plastelína je jeden z najlepších materiálov, ktorý sa mohol pri výrobe animovaného seriálu z praveku použiť. Postavičky si vymodelované skvelo, zasmejete sa už len na tom ako vyzerajú a k tomu ešte treba pridať rôzne smiešne a neuveriteľné situlácie do ktorých sa hlavní hrdinovia dostavajú. Zdrojom smiechu je aj násilie (resp. obrana) a celá škála zvukových efektov! Vy sa smejete, ale málokto si uvedomí, že život v praveku nebol žiaden oriešok! :-). Za zmienku ešte stojí, že seriál vyhral 4-krát cenu BAFTA za najlepšiu animáciu. ()

Vojcl

Vedle Simpsonových a Futuramy jednoznačně nejlepší animovaný seriál!!!!!!!!!!!! Opravdu geniální zábava, i když místy poněkud drsná... ()

Drnqonovic

Ha! Tenhle miniseriálek byl naprosto masakrózní! Plastelínoví pralidé se snaží přežít v drsném prehistorickém světě, někdy pomocí pěkných prasáren. Nejlepší díl byl, jak pohřbili zaživa svého dědečka, a když vstal, tak si mysleli, že je z něj zombie:-) ()

Houda666

Gogsovia sú v oblasti animovanej plastelíny zaslúženou legendou. Po prvých štyroch dieloch však režiséra nejakým záhadným spôsobom opustila pôvodná originslita a neustálym opakovaním rovnakých scén, seriál stratil na humornosti i kvalite. To však nič nemení na tom, že sa týchto roztomilých ľudoopov oplatí vidieť. Moje hodnotenie: 80% ()

DannyBoy80

Seriál plný soplů, zvracení, prdění, kálení a kde se jenom řve. Je to z plastelíny a je to skvělé. Některé díly jsou trochu opakující, ale poslední díl, který má asi 30 minut je opět skvělý. Perfektní nápad u kterého se pobavíte. ()