Reklama

Reklama

M jak miłość

(seriál)
všetky plagáty
TV spot
Dráma / Romantický / Mysteriózny
Poľsko, (2000–2023), 1313 h 38 min (Minutáž: 38–55 min)

Hrajú:

Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Robert Gonera, Małgorzata Kożuchowska (viac)
(ďalšie profesie)

Série(24) / Epizódy(1769)

Obsahy(1)

Seriál je o rodině Lucjana Mostowiaka - o jeho ženě,, synovi Markovi a jeho krásné ženě Hance. O dcerách - Marii, která vlastně není jeho dcerou. O její rodině, muži Krzysztofovi a dvojčatech Petrovi a Pavlovi. Malgosii, která se neustále hledá, Martě, která nemá štěstí s muži, přestože je krásná, vzdělaná. A také o jejich dětech. Něco se odehrává ve vsi Grabině, odkud téměř všichni pochází. Část děje se odehrává v Gródku, a zápletky Petra a Pavla ve Waršavě. (ČSFD)

(viac)

Videá (215)

TV spot

Recenzie (2)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

M jak miłość  alebo L ako láska je presne jeden z tých seriálov, u ktorého, keď v programe vidíte. že práve dávajú 1564. časť, tak že to bude zaručená kvalitka. Vysielajú ho už 23 rokov, je toto možné? Veď to polovica postáv už musela umrieť. ()

Reklama

Galéria (10 722)

Zaujímavosti (11)

  • Natáčalo sa vo Varšave, Piaseczne a Orzeszyne. (Arsenal83)
  • Úlohu Marie Zduńskej odmietla Danuta Stenka. Herečka nechcela byť v seriáli, ktorý sa bude natáčať niekoľko rokov. (Arsenal83)

Reklama

Reklama