Rozvedená důstojnice amerického vojenského námořnictva, pohledná Mary Jane O' Malley, která žije sama se svými dvěma malými dětmi, si začne milostný poměr se svým nadřízeným, majorem Nelsonem Grayem. Jenže když po čase zjistí, že její milenec je ženatý, rozhodne se vztah ukončit. Gray jí však dá najevo, že toto její rozhodnutí nehodlá akceptovat. Pokouší se ji získat zpět, slibuje rozvod a nevynechá jedinou příležitost, jak upoutat její pozornost. Jeho sílící nátlak vyvrcholí, když jedné noci vnikne do jejího vlastního domu a chce se jí zmocnit násilím. Zmatené vylekané ženě se podaří v souboji zmocnit zbraně a Nelsona Graye v sebeobraně zastřelí. Je postavena před soud, kde se však zdánlivě jednoduchý případ nečekaně dramaticky vyhrotí, protože kolegové zabitého důstojníka se pokoušejí všemi dostupnými prostředky zachránit dobrou pověst jeho, svou i základny. (oficiálny text distribútora)

k212

Tak trochu se mi zdá, že tento film by mohl být zkrácen na padesát minut a nastrčen jako epizoda ze seriálu J.A.G., který je bohužel v leckterých ohledech o mnoho lepší. Protože tohle je až moc překombinované a nelogické. No bylo to prý natočeno dle skutečnosti (jenže kdo ví, co bylo pravdou) a happyend byl zřejmě nevyhnutelný, i když "hrdinka" po druhé střelila násilníka přímo do zad (vojanda k tomu?). Vůbec nechápu, jak k tomuhle projektu mohli nalákat docela dobré herce, protože výsledek je naprosto podprůměrný, zahrabaný v intencích televizní masové tvorby. ()

kingik

Rozvedená důstojnice NAVY Mary Jane, která má dvě malé děti, si začne milostný poměr se svým nadřízeným, majorem. Jenže když zjistí, že je ženatý, rozhodne se vztah ukončit. On se s tím však nehodlá smířit a tak jednou v noci když jí potají vnikne do domu, aby se jí zmocnil násilím, tak ho ona zastřelí v sebeobraně. Vzápětí je postavena před soud, kde se jeho kolegové všemi prostředky snaží zachránit jeho "dobrou" pověst. Nudil jsem se a nic na tom nezmění ani zajímavé herecké obsazení. Je to slabý film. ()