Akagami no Širajuki-hime: Nandemonai takaramono, kono peidži

• Japonsko 赤髪の白雪姫 なんでもない宝物, この頁 (viac)

Bonusové video v délce a formátu jedné epizody seriálu Akagami no Shirayuki-hime (2015) bylo vydáno mezi první a druhou řadou seriálu jako příloha limitované edice 15. svazku mangy a propojuje v sobě 3 kapitoly z různých svazků mangy.

Z prvních 12 dílů seriálu už víme, že rudovlasá kráska Shirayuki uprchla před princem Raji z království Tanbarun do království Clarines, kde se stala dvorní bylinářkou. S princem Zenem si už vzájemně vyznali lásku a o jejich vztahu si tam všichni šuškají, ale času spolu kvůli pracovní zaneprázdněnosti strávili jen velmi málo. Den volna se proto rozhodnou strávit společně jen sami dva nakupováním a procházením se ve městě Jouka. Pro oba to bude jejich první rande v životě, oba jsou nervózní a vděčně přijímají rady od přátel. Společný den je pro Shirayuki a prince Zena velice příjemný a plný pohody. Díky jejich rozhovorům přeskočíme také zpět v čase k nástupu Kiki jako osobní strážkyně prince Zena a jejímu vztahu s Mitsuhidem a podíváme se rovněž do Tanbarunu za princem Raji, který vůbec není nadšený z dopadu velké lodní zásilky jablek na jeho jídelníček. Pozdě večer se princ Zen a Shirayuki vracejí na hrad, princ Zen rozděluje dárky trojici osobních strážců a o samotě ve své ložnici se pak (stejně jako Shirayuki) těší z dárku, který dostal od své lásky. Budou s dárky spokojeni také ostatní obdarovaní? (bergenia)

cesmine

Úplně zbytečný díleček, který byl pro mě docela utrpením. Už je to nějaká chvilka, co jsem viděla seriál a tak nedokážu říct, jestli kvalita OVA dílu oproti němu opravdu ještě klesla, nebo jsem jen zpřísněla, ale hodnotím ho podprůměrně, protože byl prostě o ničem. Žádný děj, jenom růžovoučké tvářičky a nepřirozené, hloupoučké a přepozitivnělé dialogy. Červeným číslům v tomto případě bohužel opravdu nerozumím. ()

Starletka

Standardní bonusová epizodka, která už nemá nic moc co nového nabídnout, nicméně i tak se na ni dívalo překvapivě dobře. 6/10 ()