Neodolatelná Silvie

• Francúzsko Private Gaia 2 : Irresistible Silvie
Pornografický
Francúzsko, 1997, 82 min

Ve filmu se seznámíte s výbušnou Silvií. Hraje roli dcery velmi bohatého francouzského playboye, který žije v Paříži. Silvie svého otce nikdy neviděla, ale jednoho dne, po smrti své matky, se rozhodne, že za ním půjde a seznámí se s ním. Je plná vzteku, protože jí nikdy nevěnoval pozornost, nikdy se o ní nezajímal. Chce ho potrestat, pomstít se mu. Tak si sbalí kufry a jede do Paříže. Jak lze očekávat, shledává jí otec (Phillippe Dean) nanejvýš atraktivní. Pozve ji, aby se nastěhovala k němu a jeho ženě (Katarina Martinez) do domu. Silvie začíná intrikovat. Vypátrá jeho obchodní partnery a jeho nejlepší přátele s jediným cílem, aby se s nimi vyspala. Dobře ví, že její otec bude trpět, protože neodolatelná Silvie je jediná dívka, kterou on nikdy nedostane... (oficiálny text distribútora)

Paity

Kdo má rád tuhle moravskou krásku, která si v "umělecké" branži pro dospělé říká Silvia Saint, tak si přijde na své. Tahle dívčina maká na plno. ()

Honzeechec

Překvapivě dobrý thriller s lehce erotickými motivy a překapivou pointou na závěr. Dle mého názoru životní role slečny Saintové, které jsem věřil každé slovo. Nelehké téma potlačovaného incestu je zpracováno neobyčejně citlivým způsobem, který člověka přinutí zamyslet. Umělecká kamera a emocionální hudba jsou už jen třešínkou na dortu. Přesto musím bodík strhnout za nadužívání análních scén a občasné přehrávání Pauly Wild. Jo a udus se zvratkama Tome :-) ()