Případ pro zvláštní skupinu

Československo, 1989, 6 h 2 min (Minutáž: 59–63 min)

Réžia:

Jaroslav Dudek

Scenár:

Ivan Gariš

Kamera:

Josef Pávek

Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (viac)

Josef Somr, Jiří Schmitzer a Tereza Brodská jsou členy zvláštní skupiny, vyšetřující těžké zločiny. Jejich první případ vražd bez zjevného motivu je tvrdým oříškem... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (6)

Noční chodec (1989) (E01)

Skořápkáři a spravedlnost. Na to, že kriminalistům běhá po městě v podstatě sériový vrah, tak jsou v klidu. Retro pro pamětníky. ()

Zlaté víkendy (1989) (E02)

Kriminalisté tři roky v podstatě nekonali, poté se zakousli do případu a během krátké doby měli naivního pachatele. Kromě epizody se starým melouchařícím bytařem nepříliš zajímavý díl. ()

Veronika a páv (1989) (E03)

Příživníci, punkáči a hromadné sledování pašovaného bavorského porna. Navíc ochotně spolupracující viníci. Slušný skanzen minulého režimu a celkem legrace, kdyby člověk nevěděl, že to bylo míněno zcela vážně. Opravdu nevím, proč se po těchto časech mnohým stýská. ()

Král se zlobí (1989) (E04)

Dolary, šéfe, dolary! Veksláci, falešné dolary, Cinzano v baru hotelu, kam jezdí cizinci, zahulený bufet na stojáka. Panoptikum socialismu, ale zábavné. ()

Přepadení (1989) (E05)

Jedině dobře, že po Praze nejezdí moc hnědých Wartburgů. Také je škoda, že nedošlo na honičku Škoda vs Volha. Případ jako z divokého Západu, kam chtěli pachatelé utéci. Bohužel pro ně se u nás, jak známo, všecko rozkecá. ()

Neznámá kráska a myslitel (1989) (E06)

Pohodový díl kriminálky, kde se všichni znají a vyšetřování je taková milá selanka. ()