V džungli je horko. Zvláště těm, kterým hoří za patami...

Helen je amatérská ilegální dealerka zbraní. Své zboží dodává teroristům ve střední Americe. Její práce na hraně zákona zažije rázný zvrat v momentě kdy se při jednom obchodě dostane do přestřelky, kde je zabit její partner. Pokud chce přežít v nehostinném prostředí, musí svěřit svou důvěru britskému tajnému agentu Jeffovi. Akčníční jízda pralesem začíná. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Ale no tak, zas tak špatné to nebylo, akce je prakticky hned od začátku pak to trochu upadne, ale konec je zase akční. Takový správný tipycký béčko na nedělní odpoledne. Všechno dosejpá, mozek si bere dovolenou a já se můžu jen bavit. A navíc Savage je sympaťák. ()

SOLOM.

Občas se tu objeví několik humorných chvilek, ale jinak je to docela bída. Rozhodně jsem od toho čekal mnohem víc a především mě moc nepotěšil výkon Johna Savage. Jediné na co se tu dalo dívat byla docela pěkná herečka, ale ty jsou v každém druhém filmu. Takže si tenhle film rozhodně nekupujte, protože jde o zbytečně vyhozené prachy!!! ()

5150

Díky ústřední dvojici a prostředí, tohle hodně připomíná dobrodružnou klasiku HONBU ZA DIAMANTEM, ale samozřejmě to není tak dokonale vychytané..)) ()

majo25

Ani nie tak triler ako dobrodružno-akčný film. Prvá polovica je slabá, aj tým, že sa v nej prakticky nič nedeje, aj chabo vystavaným príbehom. Tá druhá je už o inom - nechýba akcia, trochu napätia, exoticky pôsobiaca džunglová lokácia a slušné tempo. Dokonca sa vydarilo aj pár hlášok. John Savage v hlavne úlohe celkom ujde. ()

FoxMulder

Naivní a špatně natočený snímek plný klišé, s mdlými a nezajímavými hlavními postavami. Jediné plus je příroda Belize, což není mnoho... ()

RetroMan

Tak tenhle film si pamatuji z koloběhu VHS, jakých na konci osmdesátých let bylo docela hodně. Všechny si byly velmi podobné. Na začátku 90. let bylo těchto podobných filmů ve videopůjčovnách celá řada. ()

andy60

V ramci dvd edice je to naprostá perla, ale v širším pohledu je to sotva průměrná podívaná se slušnou kamerou, naivním scénářem a podprumernymi hereckymi vykony. ()