...A je to! - Season 3 (1992) (séria)

Trezor (S03E11)

(epizóda)
Animovaný / Komédia / Rodinný
Česko, 1994, 9 min

Pat má bankovku veľkej nominálnej hodnoty a nevie ako ju uschovať. Snaží sa teda nájsť miesto kam ju uloží, ale nič sa mu nepozdáva. Mat dostane nápad a zaobstará bezpečnostný trezor. Už len nájsť miesto kam ten trezor ukryť pred zlodejmi. (pravo)

stration

BlackMount

Pat a Mat našetřili velký prachy a z obavy před zloději se pro ně rozhodli vybudovat bezpečné úložiště. Trezor se jim povede zabudovat celkem snadno, ale pak zjistí, že asi někam zašantročili klíč. Nakonec pověří hlídáním cenností samotnou Monu Lisu. Pěkný díl, kterému však k dokonalosti něco chybí. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

H34D

A já hlupák myslel, že nejbezpečnější úložiště peněz je banka. Pat a Mat mě však přesvědčili, že pořádný trezor a Mona Lisa navrch by neměla chybět v žádné pořádné domácnosti. Tento díl je typický Pat a Mat se svým důvtipem, vynalézavostí i absurdní blbostí, tak jak ho máme rádi. 8/10 ()

• Při hledání klíče vytáhne Pat ze šuplíku současně srp a kladivo v charakteristické pozici. (PetrTol)
  • Obraz, který Pat a Mat použijí jako dvířka trezoru, je „Mona Lisa“ od Leonarda da Vinciho. (OJan)