Dva policisté jsou posláni na rutinní úkol, aby doručili oznámení o vystěhování. Stane se z toho všechno, jen ne běžný úkol, když se zapojí do strašidelných událostí. (JasonCZ)

LION-MR.T

Náhodně nalezená hororová komedie,od které jsem moc nečekal ale příjemně překvapila. Ze začátku na hřbitově to vypadá na nějakou déčkovou produkci,ale ve chvíli kdy se dvojice detektivů,oba mají knírek,oba jsou plešatí,ale jeden je černoch druhý běloch dostanou do strašidelného domu,užíval jsem si opravdu krásnou zábavu. S mučícími nástroji je sranda,s rytířem jsem se taky nasmál. I hlášky měly úroveň. Po trikové stránce se film nemá za co stydět. Ani to nijak nepadá,ale přesto to má jeden háček. Naháněčka se zombíky a zabití upíra přišla nějak po hodině a pak se děj přesouvá do boxerského ringu,kde jsem se sice smál dál,ale nesedělo mi to. Kdyby se posledních dvacet minut předělalo a hrdinové by zůstali dál ve strašidelném domě,zvedl bych to možná i na pět hvězd,ale tak musím zůstat na čtyřech. Rozhodně jsem rád,že tenhle film mám ve sbírce. ()