Hororová komedie o nevěstinci fanatického kazatele, který likviduje hříšníky pomocí chlípných upírek. (oficiálny text distribútora)

fcreading

Tento Cryptkeeper je velmi vtipný a otom aj svedčí kvalita tochto filmu ktorý je taký kvalitný ako seriál. Máme tu aj nezabudnuteľné hlášky napr. ( Nezabudni, že manželstvo s tebou zo mňa skoro urobilo homosexuála) a mnoho ďalších. Chris Sarandon tu hrá nejakého rockera ktorý káže a máme tu aj pekné baby napr. Angie Everhart a Erika Eleniak a mnoho ďalších a je tu aj niekolko nahotiniek :). Zaručene sa u tohoto filmu budete baviť omnoho viac ako u Démonickom rytierovi. ()

Jino

Dennis Miller jako detektiv a Chris Sarandon coby kněz jsou výborní a táhnou toto solidní béčko až do zdárného konce. Trošku mě mrzí, že neukázala svoje přednosti Erika Eleniak, ale jinak jsem byl s Upířím nevěstincem vcelku spokojený. Upírky byly leckdy pěkně namaskované a efekty nebyly také k zahození. Takže když to shrnu 60% stejně jako u Rytíře démona. ()

jenik71

Upíří nevěstinec mě tedy moc nenadchnul. Dočítám se tady, jak se nebudu nudit a jaká je to vtipná hororová podívaná, ale ať se snažím jak chci, nic z toho jsem nezaznamenal. Není to ani strašidelné a vlastně ani vtipné. Za zmínku stojí snad jen nápad, masky a občas povedený dialog. A to mi přijde hodně málo. ()

Astaroth12

Ani toto nie je žiadne prevratné dielo, ale ako celkom odľahčená upirska komédia ujde. Najprv to začalo ako Indiana Jones v chráme skazy, ale následne sa to zvrtlo na vybíjanú upiriek a mladých chasníkov. Je to hlavne o zábave a ten , kto v tomto mal prsty to naozaj vedel. Dosť dobré masky, veľmi slušne gore a veľmi veľa nahotiniek robí z tohto filmu béčkovú, ale hlavne svižnú a vtipnú upírsku jedno hubku. Len do tej 4* tu niečo málinko chýbalo. ()

JohnnyD

Pri tejto komédii som sa fakt dobre zabavil. Skvelý scenár je plný vtipov a skvelých hlášok ("Manželstvo s tebou ma priviedlo na prah homosexuality"). Navyše si veľmi dobre robia srandu z kresťanstva a hlavne s tých pop-kresťan-kazateľov z USA. Môžem iba odporúčať, určite je to lepšie ako Demon Knight. No, ale má to jednu chybu, i keď je film plný krásnych a nahých upíriek, hlavná hrdinka ani vodkyňa upíriek sa do konca filmu nevyzlieklo. Ale skvelý koniec to vynahradil. ()