Noční Show Jaye Lenoe

USA / Kanada, 1992, 4656x60 min

Hudba:

Dave Metzger

Účinkujú:

Jay Leno, Gilbert Gottfried, Chris Isaak, Preston Lacy, Howie Mandel, Fred Willard, Jim Wise, Sarah Wynter, Matthew McConaughey, Madeleine Albright (viac)

Tato talk-show je na americké televizní stanici NBC vysílána již od roku 1992. Moderátor Jay Leno si zve různé hosty, jak ze světa filmu, tak i ze světa politiky. Pořad je složen z rozhovorů, hudebních vystoupení a vtipných scének. Show byla také oceněna několika cenami Emmy. (ssfan)

Anglie

No, komedie.. Spíš humorná talk-show. NBC, která tohle vysílá, si zve do svých studií především herce/herečky(když hrají v nějakém filmu, jenž jde do kin, propagace), hudební skupiny(to samé, co se týká hudebních alb), méně často politiky a sportovce. Účast v tomto pořadu prověřuje pohotovost hostů, protože se od nich očekává rychlá reakce a vtipnost(a na rovinu - ne všichni uspějí v tomto hlavním kritériu). Opravdu to pobaví a každému, kdo chytá CNBC Europe, to doporučuji. Vysílá se v sobotní a nedělní večery mezi 21.00 a 21.45, od pondělí do pátku mezi 23.00 a 23.45. Pokud rozumíte dobře anglicky, budete se hodně a často smát. ()

StarsFan

Věčná otázka těch, kteří sledují americké talkshow: "David Letterman, nebo Jay Leno?" Ode mě jasná odpověď: "Letterman!" (To ale neznamená, že show Jaye Lena není zatraceně vtipná.) ()

Lokutus

celkem solidní show, ze který se všechny neschopný místní nicky a vykradači mají i po letech hodně co učit... akorát by mě teda docela zajímalo, co za trotla vymyslelo tenhle paskvil s názvem a co přesně podle Fanucci měl Leno provést O'Brienovi, když v tomhle bordelu mělo prsty výhradně NBC a její vedení. ()

Fanucci

Souhlasim s hodnocením Anglie. Sice mi trošku vadí ta vtíravá propagace filmů, knih a CD, která je v každém díle, ale i přesto je Tonight Show with Jay Leno výborný pořad, který si už hodně dlouho (od roku 1992 - Jay Leno vystřídal na pozici moderátora legendárního Johnny Carsona) drží skvělou úroveň. P.S Po tom co udělal O´Brienovi u mne tento člověk neuvěřitelně klesnul ()

KajusaK

Nejslabší ze všech těchto nočních show jakou jsem kdy viděla ... Bohužel Jay Leno pobral humoru opravdu málo..3* ale velice slabé..Nudné rozhovory a tentkokrát to málokdy zachránily i celebrity.. ()

Paity

Skutečně vrchol talk-showové zábavy se vším co k tomu patří. Jestliže u nás Kraus vede, měl by se možná chlapec podívat občas, jak to dělal a dělá Jay Leno. ()

Gogo333

Ten Jay Leno mě prostě nějak nebaví a nedokáže pořádně zaujmout. Občas se najde nějaký zábavný výstup, ale stejně přednost dávám jeho kolegům. ()

jasiska

Leno je lepší ako Letterman a O'Brian, ale Ferguson sa mi páčia ešte viac. Hlavne čo sa monológu týka. V čom je však najlepší sú tie extra aktivity a špeci výrobky - to sa vždy pobavím. ()

maty39

Jay Lena už nějakej ten rok sleduji především kvůli zajímavým hostům. Přestože jsem ho zpočátku příjmal spíše s neutrálními pocity, tak časem jsem si ho poměrně oblíbil. Občas se mi zdá, že Jay Leno má v průběhu týdne nejhvězdnější složení hostů (oproti jiným talkshow). Ale to bude spíše můj mylný pocit :-). PS: Zajímavé je sledovat jak se toho vlastně v US až zas tak moc zajímavého neděje. Totiž, na začátku moderátoři talkshow probírají aktuální události a doplňují je (někdy více, někdy méně) vtipnými postřehy. Spousta těch událostí se často opakuje ve všech aktuálních show (Leno, Letterman, Ferguson, Kimmel, Connan, Colbert, Stewart, Saturday Night Live....atd). Jako kolovrátek a pravděpodobně z pera jednoho scénáristy ;-). Pro zajímavost ...v době, kdy píši tento komentář, tak je to senátor co osahával své pořízené, reforma zdravotní péče v US (to vypadá na nekonečný seriál) a Prius. PS2: Abych navnadil potenciální diváky (co se dorozumí kvalitně anglicky - bohužel), tak v Tonight Show se v poslední době objevili následující hosté - v minulém týdnu Hugh Jackman, Dwayne Johnson, Janet Jackson, John Cusack a předtím (co si tak vzpomínám) - Simon Cowell (ten chlap nedokáže být vážný ani vteřinu), Christoph Waltz (parádní díl), Kristen Stewart a Dakota Fanning. Výběr hostů se vztahuje většinou k nějaké události (takže kolem premiéry Avatara tam byla skvadra Avatarovců - popravdě, ti byli všude - včetně Jamese C), takže stačí projít kalendář premiér velkých filmových událostí a čekat :-). ()

P. J. D.

Nesympatický protivný moderátor, často až trapné hlášky a vtípky na úrovni Partičky, jediné, co to zachraňuje je snad tým, který si ne a ne uvědomit, že Jay Leno není pro tohle místo ten pravý (chápu, že ho tam mají, když ho tolik lidí zbožňuje). Porovnám-li jej s jinými (Conan, Jimmy Kimmel, Letterman...) tak musím konstatovat, že zaostává. Lituji hosty, kteří tuhle show pozvedávají nahoru a drží ji nad vodou. Kdyby to právě oni nedrželi jaksi pohromadě, tak nevím, nevím. Zázrak, že něco takového vůbec mohla tak dlouho fungovat. Ale co se divím, je to Amerika. Za mě tři hvězdičky. ()

DadysGirl

Jay Leno je pro mě arogantní blb... Ze současných amerických talk show ho mám asi nejméně ráda... Ale nad vodou ho u mě drží účast skvělých osobností... ()

altaica

Nejvíc si pamatují díl, při kterém jsem se královsky bavil a zároveň hanbou propadal. V hlavní roli prezident Klaus a jedno pero. Notoricky známou scénku ještě upravili. Chilského prezidenta nahradil herec, který během projevu a za komentáře Jaye Lenoe šlohnul absolutně všechno co bylo na stole. V jeho kapse skončila i sklenice s vodou. Vše za hurónského smíchu diváků. Řada diváků nás má trvale zafixováno jako zemi, jejíž prezident krade drobnosti i za asistence televizních kamer. Ještě rok a půl po té příhodě máme z ostudy kabát. Ach jo. Snad to časem vyvane. ()

kotrlak

Mistr Jay Leno byl můj nejoblíbenější talk show host v US. Nejlepší byly začátky jeho shows, kdy Leno komentoval současný události. V Czechostánu tenhle žánr reprezentuje např. Kraus, kterej je ovšem ve srovnání jen ubohá, bezhumorná a trapná kopie mistra. Ale aspoň jsem se tu dověděl že Leno se v češtine skloňuje podle vzoru 'kanoe' = 'Lenoe'.... ()