Karla Fisherová z Hamburku pátrá po svém ztraceném synovi Benjaminovi před osmi lety s ním zmizel po hádce její manžel Stefan. Když už po všech těch letech přestává v synovo nalezení doufat, dostane e-mail od neznámého člověka, že jejího syna viděl ve Stoneriveru v Africe, a Karla se tam hned vydává. Ve městě se dozví, že chlapec bydlí s mužem jménem Tom na nedaleké farmě za městem. V jejím okolí potká chlapce, který vypadá jako její syn, a dozví se od něj, že bydlí na farmě s Tomem a že čekají návštěvu paní Beckovou z jeřábí nadace z Německa. Karla využije příležitosti a vrátí se na farmu jako paní Becková. Ubytuje se tu, aby zjistila, co je Tom zač a proč má u sebe jejího syna, jemuž říkají Fin... (oficiálny text distribútora)

castor

Viděl jsem, přežil jsem.. Hodnocení se ČISTĚ vztahuje na to, že jde o televizní film (pro HODNĚ nenáročného diváka).. Nápad je sice stokrát omílaný a možná jsem duševně chorej, ale díky atmosféře téhle rádoby romance mi těch devadesát minut (ano, svačil jsem u toho) relativně příjemně uběhlo. ()