Nebezpečný pachatel masakruje ženy v místních lázních a dva detektivové, kteří dostávají případ na starost, SULLY (Eric Roberts Mrazivá vášeň, Specialista) a WYZNOWSKI (John Rhys-Davies Trilogie Pán prstenů, trilogie Indiana Jones) objevují velmi neobvyklé skutečnosti. Každá oběť byla zastřelena zásahem do oka nebo do ucha. V jejich tělech dosud nebyla objevena ani jedna vražedná kulka a těla některých obětí ke všemu zmizela úplně. Za pomoci těchto poznatků se Sully a Wyznowski pokouší vyslechnou jedinou oběť, která lovcův útok přežila. Ke svému překvapení zjišťují, že si jí už proklepl záhadný cizinec, kterému říkají WARDEN (Arnold Vosloo - Mumie). Sully a Wyznowski se proto Wardena snaží dostihnout. Ten ale využívá své nadpřirozené schopnosti, lehce přeskakuje vysoké zdi, odolává kulkám, rozplývá se ve vzduchu a nakonec se mu daří uniknout. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Tupá kravina která působí tak neuvěřitelně levně a lacině až je to k pláči. A při tom když čtu že tu hraje třeba Davies, Roberts či Vosloo tak ani čekám béčko ale na takhle velký. Nechápu tyhle 3 herce proč se k tomu upsaly. Celej film, celej příběh všechno je špatně natočený. Neříkám že je to špatnej příběh, což sice je, ale v rámci žánru je v pohodě, ale je to prostě všechno špatně udělaný, natočený to je debilně, scény jsou slepence a třeba takový masky jsou k blinkání. Škoda mohlo to být lepší. ()

Marze

Priklad toho, co nedelat na safary a co nedelat, kdyz o nem tocite thriller.Jde o klasicke americke kazani s jednim ci dvema prekvapenimi  o ohrozene prirode ve vychodni Africe (nahnane do rezervacnich ghet), ktere se zaradi do seznamu zbytecnych filmu. Film panoramaticky, bez puvabu, fusersky, predvidatelny a hloupy. Chtelo by to lepsi scenar, nebo zajimavejsi postavy. Nebo oboji. Logika je tu ohrozeny druh. Digitalni zvirata vyvolavaji nechteny smich. ()

honajz

Nebýt tam ty prsaté krásky z Playboye, ze kterých mi bylo brzy upřímně řečeno blivno, a být trochu propracovanější postavy těch policajtů a mít to vytříbenější závěr, docela by to na béčko ušlo, i ta myšlenka je hodně zajímavá. ()

SOLOM.

Kevin Tenney není v hororové branži žádný nováček (The Cellar, Witchboard 2, Tick Tock) a přesto dokázal natočit film, který se zařadil na dno béčkových filmů i přes všechny startovní trumfy, které měl – slušný námět, dobré herecké obsazení a hlavně vlastní bohaté zkušenosti. Snažil se tu smíchat dohromady akčnost, černý humor (dosti trapný), krimi zápletku, erotiku, mimozemšťany a vyšla z toho jen malá hromádka odpadu, kterému vám doporučuji se vyhnout velkým obloukem. Zřejmě se má jednat o prvky z Predatora, Texaského masakru a dalších filmů. Mimozemšťan dokáže být neviditelný (nejen on, ale i nábytek a auto), z kůží mrtvých si dělá obleky. Používá pistoli s řízenými kulkami, které přesně najdou cíl a poté se vrátí do hlavně + další spoustu blbostí. ()

Lacike odpad!

Amatérsky prevedená z-ková variácia na Lundgrenov Dark Angel. Nejaký šmejd z vesmíru tam zabíja ľudí a chrabrý polda Eric Roberts mu v tom musí zabrániť. Film zaujme jedine niekoľkými povedomými hviezdičkami v hlavných úlohách a to je všetko. Nikto z nich nič extra nepredvedie. Dej je strašne debilný. Akcia otrasne natočená a totálne podfinancovaná. Tie výbuchy pri tej naháňačke vyzerajú akokeby ich zostrihali z iného filmu. Pokiaľ nie, tak je to proste otrasne nenadväzne zostrihané. O to väčšia hanba. Finále na policajnej stanici pripomenie Terminátora ale vo fakt mizernom prevedení. Niekoho možno zaujme pár nahotiniek nejakých no name žien. Za mňa je to ale totálna tragédia. ()

vegetol.mp

Rutinní béčko se solidními herci a katastrofálními triky. Chápu, že na všechno nejsou prachy, ale to klíčování bylo na úrovni regionální televize. Ještěže ta automobilová honička ušla. Celově nemůžu říct, že bych se nudil, ale nejzábavnější na tomhle filmu bylo pozorovat, jak se tvůrci pokoušeli divákům nabulíkovbat, že se to točilo v Americe a ne ve Vylniusu. ()

Nach odpad!

Naprostá katastrofa. Jedno z TOP nejhorších sci-fi, které jsem měl tu čest vidět. Naprosto nic zde nefunguje. Od hereckých výkonů až k maskám a speciálním efektům. Přirovnal bych to k produkci od Asylum, s tím rozdílem, že tady vážně podávají i neviditelnou vesmírnou loď (aby ušetřili, tak nejde vidět) jako velké, grandiózní finále. Nuda, nuda a opět nuda. 0% Za zbytečně promarněnou hodinu a půl života. ()

Han22

Zajímavý trash - režisér kompletně obšlehl Tajemné zlo, přidal tu něco ze Jsou mezi námi (brýle) tu z Predátora (mimozemšťan sbírající trofeje), obalil to klasickým buddy movie filmem mixnutý s rodinným sitcomem (ala Smrtonosná zbraň) a nezapoměl ani na klasické vystřílení policejní stanice (Terminátor). To celé natočil za pár šupů. Kupodivu je to i celkem zábavné. ()

Pitryx

Kriminálně akční ptákovina oděná do hávu science fiction. Kupodivu jsem se až tak nenudil. Celkově, pravda, nic moc, v závěru dokonce zajímavé myšlenky, ale i to zde již bylo. Efektů málo a na primitivní úrovni. Snímek B kategorie a podprůměrný. Film+ 04062009 nst ()

bobin odpad!

Pokud patolog při práci na pitevně svačí, tak rychle utíkejte pryč ! ..........Je to spolehlivá známka braku a odpadu. ()