Jdi za havranem a najdeš vlka, říkají indiáni. Každou noc poslouchá fascinovaně Aaron McGregor vytí vlků na kopcích, které obklopují dům, kde se náhle a nechtěně ocitl po smrti svých rodičů. Jeho opatrovníky se stali strýc s tetou, cítili to jako povinnost. Strýc Archie, muž zvyklý na tvrdý život, přijme Aarona lépe než jeho teta, která dává neustále najevo, že ona chlapce do svého domu nechtěla. Teprve později Aaron zjistí, že oba prošli těžkou životní zkouškou, ze které se teta nikdy nevzpamatovala.A zatím Aaron hledá jakýkoliv pevný bod ve svém životě. Objeví se před ním náhle a nečekaně a Aaron musí projevit hodně odvahy, aby se svého nového přítele nebál. (Česká televize)

Durgas

Dosť zlé. Ten chlapec je snáď najhorší detský herec, akého som kedy videl. Jednu hviezdičku udeľujem vlkovi, ktorému sa síce scénu od scény (asi magicky) menila kresba tela - raz bol biely, raz šedý..., ale inak bol celkom zlatý. ()

klerik

Slabo natočený rodinný film. Scény s vlkom sú vyslovene humorné. Tvorcovia sa pokúsili cez Burta Reynoldsa dodať filmu dramatickú rodičovskú tému, čo ako-tak funguje. Inak film vhodný hlavne ako podmaz k nedeľmému čítaniu novín... STRIEBORNÝ VLK (Silver Wolf) je síce priemerný, ale značne lepší film... ()

moviepill

Pekný príbeh osadený do krásnej prírody, charizmatický detský predstaviteľ a Burt Reynolds, k tomu solídna réžia a dobrý hudobný podmaz. Vychádza mi z toho milý filmový zážitok, ktorý sa čímsi čo v sebe má povyšuje nad priemerné sobotňajšie oddychovky. 4*. ()