Důkladně naplánovaný zásah v hotelu na drogové dealery nabere špatný směr a přeroste v opravdová jatka. Chicagský policista Church přijde kvůli této nevydařené akci o parťáka a dva miliony dolarů. Je propuštěn od policie a začne pracovat jako soukromý bodyguard. Della Robertsová, call-girl, se náhodou stane svědkyní této brutální operace a málem i další obětí. Teď ji pronásleduje hrůzu nahánějící mladý muž, který je zřejmě spojen se zásahem v hotelu. Della si pronajme právě Churche, aby ho našel a zlikvidoval. Tajemný psychopat si říká Tanečník... (oficiálny text distribútora)

SeBig

Není to tak hrozný jako ty ostatní “akčně komediální” Reynoldsovky. Na konci je pěknej mansion a akce (i když tak 2% filmu je slušná) lepší jedna. ()

Wacoslav1

Průměrná a nenáročná béčková thrillerová záležitost z osmdesátkový školy. Reynolds je docela pohodář a fajn postava. No Minneliová po pravdě místy trochu otravná, ale dalo se to přežít. Nejlepší je záporák v podání Jamese Remara. Jinak existuje určitě spousty lepších filmů na podobné téma, ale tenhle nijak neurazí týpka co začátkem devadesátých let ty videokazety od společnosti Intersonic ve velkým žral.50% ()